Молодіжне кредитування

Молодіжне кредитування іпотеки в Україні: як молодій сім'ї отримати банківський кредит на житло через програми фонду молодіжного житлового будівництва

19.09.2011

Молодіжне житлове будівництво: невідоме про відоме

Prosto кожен мріє про кредит на житло під 3% річних, та ще й з авансом всього 6% його вартості. Непогано виглядає і перспектива покупки квартири з 30% знижкою. Однак виявляється, що серед тих, кому пощастило отримати такий подарунок долі в докризові роки, чимало розчарованих. Які підводні камені таять у собі програми молодіжного житлового будівництва, з'ясовував Prostobank.ua.

02.08.2011

Леонід Рисухін: "Немає жодного замороженого об'єкта, молоді інвестори якого повинні продовжувати платити за кредитом"

Про те, як сьогодні виконуються всі молодіжні програми державної допомоги купівлі житла; про те, як Голова Правління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін вирішує минулі проблеми і про те, які нововведення чекають молоді сім'ї в майбутньому - дізнавався Prostobank.ua.

01.08.2011

Молодіжні кредити на житло: час змін?

Prosto дуже багато охочих взяти іпотечний кредит для молоді під 3% річних або отримати безповоротну компенсацію третини вартості житла в новобудові. Але чи існує така можливість? В якому стані знаходиться реалізація державних програм по підтримці забезпечення молоді житлом на початку серпня -2011, та які зміни чекають охочих скористатися ними в недалекому майбутньому - дізнавався Prostobank.ua.

19.07.2011

Чи зможе заява ДІУ про відновлення рефінансування іпотеки під 11% річних у липні-2011 знизити вартість кредитів для населення?

1 липня 2011 р. ДІУ оголосила про те, що відновлює рефінансування іпотечних кредитів на вторинному ринку під ставку 11% річних. На скільки це зможе знизити вартість кредитів для населення - питав у експертів Prostobank.ua.

30.12.2010

Хто має право на поліпшення житлових умов і на участь в програмі молодіжного кредитування та «Доступне житло»

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву відновив програми забезпечення молодих сімей житлом через пільгове молодіжне кредитування. У програмі держпідтримки можуть брати участь лише ті сім'ї, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов. Prostobank.ua досліджував, як стати в чергу на квартиру і як взяти державний молодіжний кредит, скориставшись програмою Доступне житло.

30.12.2010

Хто має право на поліпшення житлових умов і на участь у програмі молодіжного кредитування

Державний фонд сприяння молодіжному будівництву відновив програми забезпечення молодих сімей житлом через кредитування. У програмі можуть брати участь лише ті родини, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов. Prostobank.ua досліджував, хто може отримати такий статус і що для цього потрібно.
Кумедне відео