Мобільний зв'язок та інтернет

Мобільний інтернет та зв'язок в Україні: огляд тарифів мобільних операторів

07.04.2015

Тарифні плани для мобільного: огляд ринку у квітні 2015 (відео)

17 з 20 тарифних планів на передплачений зв'язок стягують абонплату за безлімітні розмови всередині мережі замість щохвилинної тарифікації дзвінків. При цьому більше половини з них з абонплатою до 30 гривень на місяць. Про те, скільки українці витрачають на мобільний зв'язок і як вибрати найбільш оптимальний тарифний план, розповідає Prostobank

26.03.2015

3G Інтернет: вибираємо провайдера і тарифний план (відео)

Інтертелеком і МТС є лідерами по заявленій швидкості 3G Інтернету в Україні: 14,7 і 14 Мбіт / с відповідно. Середньоринкова вартість 1 МБ трафіку коливається на рівні 5 копійок. Особливості ринку вітчизняного 3G Інтернету досліджував Prostobank.ua

20.09.2013

Куди щезають гроші з мобільного: вивчаємо причини витрат-2

Prosto дивно виявити у себе на телефоні від’ємний баланс, коли у вас не підключені кредитні послуги. А ще гірше, коли приходить офіційне повідомлення з вимогою з'явитися в суд або сплатити кілька тисяч гривень за мобільну послугу, якої ви не користувалися. Звідки беруться такі борги, і як з цим боротися, розбирався Prostobank.ua.

19.09.2013

Куди щезають гроші з мобільного: вивчаємо причини витрат

Prosto неприємно дізнаватися, що ваші гроші з мобільного рахунку зникають у невідомому напрямку. А ще гірше, коли це стає системою, і пропадають вже не одна-дві гривні, а цілі сотні. Хто під'їдає ваш мобільний баланс, і як з цим боротися, дізнавався Prostobank.ua.

21.06.2013

Вибираємо бездротовий інтернет: супутниковий зв'язок у деталях

Prosto мережі вітчизняних провайдерів 3G/4G накривають ще далеко не всю територію України, а якісний бездротовий інтернет необхідний уже зараз. Тоді єдиною можливістю потрапити в мережу стає супутниковий інтернет. Особливості “небесних провайдерів” досліджував Prostobank.ua.

20.06.2013

Вибираємо бездротовий інтернет: 4G в деталях

Prosto розвиток технологій не стоїть на місці, і слідом за 3G в Україну поступово приходить бездротовий зв'язок четвертого покоління. 4G відкриває нові горизонти швидкостей, але і коштує в рази дорожче. Особливості пропозицій провайдерів “інтернету майбутнього” досліджував Prostobank.ua.

14.06.2013

Вибираємо бездротовий інтернет: 3G в деталях

Prosto вже в будь-якому населеному пункті України можна підключити бездротовий інтернет в червні-2013. При цьому на зміну 2G-технологіям скрізь прийшов 3G. А розмаїття тарифних планів і конкуренція між провайдерами дозволить підібрати оптимальний варіант щодо співвідношення швидкість-ціна для будь-якого користувача. Особливості вітчизняного ринку бездротового інтернету досліджував Prostobank.ua

01.11.2012

Кінець безкоштовних розмов: огляд ринку мобільних телефонних послуг станом на 1 листопада 2012 року

Рік тому ті абоненти мобільного зв'язку, які телефонують мало, могли користуватися цією послугою майже безкоштовно. Восени-2012 через масове запровадження операторами абонплати таку можливість пропонує лише один тарифний план, до того ж з істотними обмеженнями. Тенденції ринку мобільного зв'язку вивчав і аналізував Prostobank.ua

12.07.2012

Як найдешевше телефонувати в Україні та за кордон: огляд ринку мобільних телефонних послуг станом на 12 липня 2012 року

Українські мобільні оператори дедалі частіше встановлюють абонплату за користування вигідними тарифами. При цьому за кордон українці і гості країни можуть дзвонити вже від 12 копійок за хвилину. Почати ж огляд Prostobank.ua пропонує з актуальних акцій українських мобільних операторів.

22.06.2012

Бездротовий мобільний Інтернет: який, від кого, почім

Інтернет настільки тісно увійшов у наше життя, що без нього ми вже не можемо його уявити. За допомоги Інтернету ми здійснюємо покупки, спілкуємося з друзями в соцмережах, читаємо книжки, слухаємо музику, дізнаємося про останні новини, дивимося фільми. З кожним днем наші потреби зробити життя комфортнішим зростають. На зміну дротам прийшли Wi-Fi і мобільний Інтернет.

09.09.2011

Які тарифи підійдуть для спілкування з дитиною: огляд ринку мобільних телефонних послуг на 9 вересня 2011 року

Мобільні оператори передбачають цілий ряд послуг для зручності мобільного спілкування батьків і дітей. Незважаючи на це, батькам не так просто буває зорієнтуватися у розмаїтті пропозицій і вибрати відповідний пакет для своєї дитини. Почати ж огляд Prostobank.ua пропонує з актуальних акцій українських мобільних операторів.

17.06.2011

У скільки обійдеться спілкування в роумінгу: огляд ринку мобільних телефонних послуг на 17 червня 2011 року

Якщо ви зібралися на відпочинок за кордон, і хочете залишатися на зв'язку зі своїми близькими в Україні - будьте готові додати до вартості путівки кругленьку суму на мобільне спілкування. Втім, українські мобільні оператори все-таки пропонують деякі способи зменшити ваші витрати. Почати ж огляд Prostobank.ua пропонує з актуальних акцій українських мобільних операторів.

29.04.2011

Тарифи на необмежене спілкування: огляд ринку мобільних телефонних послуг на 29 квітня 2011 року

Самі товариські українські абоненти мобільного зв'язку можуть в день безкоштовно відправляти до 40 повідомлень і розмовляти до 1000 хвилин - звісно, якщо виберуть відповідний тарифний пакет. Але дешеве спілкування часто компенсується високою абонентською платою. Почати ж огляд Prostobank.ua пропонує з актуальних акцій українських мобільних операторів.

31.03.2011

Де дешевше говорити з абонентами інших операторів: огляд ринку мобільних телефонних послуг на 31 березня 2011 року

Розмовляти можна безкоштовно з абонентами не тільки свого, але й інших мобільних операторів - втім, обмежене число хвилин. Також пакетні хвилини дозволяють говорити з абонентами інших операторів всього по 10 або 19 копійок. А ось в тарифах без дешевих хвилин з чужими абонентами дзвінки на такі починаються лише з 25 копійок. Почати ж огляд Prostobank.ua пропонує з актуальних акцій українських мобільних операторів.

21.01.2011

У скільки обійдеться спілкування без кордонів: огляд ринку мобільних послуг на 21 січня 2011 року

Безлімітні тарифи, незважаючи на значну вартість, не завжди можуть забезпечити нам повну свободу мобільного спілкування. Велика вартість в даному випадку не завжди означає більший обсяг надаваних послуг. Почати ж огляд Prostobank.ua пропонує з актуальних акцій українських мобільних операторів.
Кумедне відео