Маркетинг і піар компанії

Маркетинг, реклама та піар у діяльності підприємств України: правила, основи, рекомендації експертів

03.10.2013

Основи бренд-менеджменту: вісім видів брендів

Prosto про класифікацію брендів на українських прикладах, а також про суть понять парасольковий бренд і власна торгова марка – розповідає Prostobiz.ua

14.10.2011

Чи потрібно платити за вивіску як за рекламу?

Як відрізнити інформаційну вивіску від зовнішньої реклами? Це питання часто постає перед підприємцями-початківцями. Багатьом із них доводиться відкривати свої офіси на цокольних поверхах, у напівпідвалах та пасажах, у яких шукати фірму і не думають. У таких випадках виручає вивіска-покажчик. І все б нічого, але згодом приходять представники влади, щоби стягнути штраф. Бо, мовляв, це не вивіска, а зовнішня реклама.

09.09.2011

П'ять способів збільшення обсягів оплати картами у вашій точці продажу

Prosto чимало нинішніх або потенційних користувачів еквайрингу стикаються з ієрархією тарифів цієї послуги залежно від обігу через термінал — чим більший відсоток покупців сплачує за товари платіжними картами, а не готівкою, тим дешевший еквайринг. Як збільшити обіг через термінал, які переваги і недоліки такого збільшення, розповідає Prostobiz.ua.

02.10.2008

Аналіз конкурентоспроможності фірми

Мета аналізу конкурентоспроможності фірми — встановити, якої конкурентної переваги може домогтися фірма і як її можна реалізувати і захистити.

29.10.2007

Як створити хороший маркетинговий план?

Ваш маркетинговий план має бути зрозумілим, стислим і добре продуманим документом, який керуватиме вами під час виконання програми маркетингу. Він повинен бути спрямований на досягнення її мети і на планування реалізації її. Чи буде ваша компанія виробляти якусь продукцію чи надавати послуги (або вже це робить), ваш маркетинговий план є запорукою успіху.
Кумедне відео