Лізинг легкових і вантажних автомобілів

Лізинг легкових і вантажних авто, автобусів в Україні

29.08.2012

Сервісне обслуговування лізингодавцем бізнес-автомобілів і управління автопарком (fleet management): які послуги і де шукати

Prosto зручним і цікавим є комплекс послуг з обслуговування автопарків або одиничних авто, що надаються, найчастіше, лізинговими компаніями на додаток до фінансового або оперативного лізингу. Що пропонує цей сервісний комплекс, на що звернути увагу охочим отримати його та які великі лізингові компанії його надають, розповідає Prostobiz.ua

31.03.2011

Лізинг авто для юросіб: нюанси і новинки весни 2011 року

Prosto бурхливо розвивається лізинг авто навіть у Східній Європі. У нас поки що ні. Через одну причину — недостатню поінформованість вітчизняного бізнесу про основні параметри та умови цього фінансового продукту і його податкові переваги перед банківським кредитуванням юросіб (до речі, автолізинг — та сфера, яка з 1 квітня 2011 р. істотно виграє завдяки Податковому кодексу). Поточні аспекти лізингу авто для малого і середнього бізнесу розглянув Prostobiz.ua.

28.01.2011

Договір лізингу: шість аспектів, які треба детально розписати

Інститут лізингу для українського правового поля порівняно молодий. Тому хотілося б звернути увагу на моменти, яким часто не надають такого важливого значення під час укладення договору, але які можуть вплинути на вирішення протиріч у лізингових правовідносинах.

23.02.2009

Лізинг-2008: Підсумки (досвід Росії)

Економічна криза обвалила лізинговий ринок на 20%. Головного удару зазнали середні і малі компанії, у яких виявилося недостатньо власних фінансових ресурсів для виживання. Крім того, нещодавні зміни в податковому законодавстві зводять до мінімуму переваги лізингу перед орендою.
Кумедне відео