Кредити в ломбардах

Ломбарди в Україні: чи варто брати ломбардний кредит

06.08.2012

Особливості кредитування в українських ломбардах

Prosto взяти кредит у ломбарді під заставу будь-якого майна, якщо гроші потрібні негайно. Однак за швидкість і зручність отримання коштів доведеться заплатити чималі відсотки, ба більше — ризикнути збереженням заставних коштовностей. Про умови та нюанси кредитування в ломбардах дізнавався Prostobank.ua

10.12.2010

Застава-гроші-застава: українский "бум" ломбардного кредитування

Ринок ломбардів, незважаючи на все ще нестабільний загальноекономічний клімат, демонструє вражаючі темпи розвитку. За 2009 і першу половину 2010 року кількість зареєстрованих ломбардів зросла майже на 30%. Однак найближчим часом ця динаміка піде на спад, оскільки в законопроекті Про ломбарди і ломбардну діяльність пропонується підвищити мінімальний розмір статутного капіталу для нових операторів ринку з 200 тис. грн до 2 млн грн.

09.02.2010

Ломбардне кредитування: ціна плавання між підводними каменями

Згортання банками програм кредитування зіграло на руку різним кредитним спілкам і ломбардам. Але якщо процес отримання кредиту в спілці відрізняється від банківського кредитування, в основному, підвищеним розміром процентної ставки (умови і процедура оформлення кредиту в КС і банках практично ідентична), то ломбарди проявляють до клієнтів набагато більше лояльності. Гроші під заставу цінностей тут можна отримати буквально в лічені хвилини, всього лише пред'явивши паспорт. З'ясовуэмо, чим викликана така привітність і які підводні камені можуть підстерігати людей, які отримали гроші в ломбарді.
Кумедне відео