Фінансовий лізинг

Фінансовий лізинг в Україні

31.03.2011

Лізинг авто для юросіб: нюанси і новинки весни 2011 року

Prosto бурхливо розвивається лізинг авто навіть у Східній Європі. У нас поки що ні. Через одну причину — недостатню поінформованість вітчизняного бізнесу про основні параметри та умови цього фінансового продукту і його податкові переваги перед банківським кредитуванням юросіб (до речі, автолізинг — та сфера, яка з 1 квітня 2011 р. істотно виграє завдяки Податковому кодексу). Поточні аспекти лізингу авто для малого і середнього бізнесу розглянув Prostobiz.ua.

28.01.2011

Договір лізингу: шість аспектів, які треба детально розписати

Інститут лізингу для українського правового поля порівняно молодий. Тому хотілося б звернути увагу на моменти, яким часто не надають такого важливого значення під час укладення договору, але які можуть вплинути на вирішення протиріч у лізингових правовідносинах.

27.02.2009

Фінансовий лізинг: дивись куди ступаєш

Ідея фінансового лізингу дуже проста — схрестити звичайну оренду з кредитом, щоб створити нову істоту (тобто фінансовий інструмент) з найкращими рисами (економічно привабливими характеристиками) обох батьків.

07.12.2007

Лізинг — це просто

Майже всі компанії потребують інвестиційних ресурсів. Лізинг — вихід для більшості підприємств. Згідно з базисним визначенням Європейської федерації національних асоціацій з лізингу обладнання: Лізинг — це договір оренди заводу, промислових товарів, устаткування, нерухомості для подальшого використання з виробничою метою орендарем, водночас ці товари купує орендодавець і саме він зберігає за собою право власності (зокрема на весь період дії лізингового договору).
Кумедне відео