Фінанси

Фінанси та управління фінансовим станом підприємства в Україні: правила та порядок ведення фінансів, управління грошовими потоками

21.03.2014

Інтернет-магазин та електронні гроші

Перевівши у віртуальну реальність свої вітрини, віртуально спілкуючись з покупцями, цілком зрозумілим бажанням власників інтернет-магазинів є і бажання перевести у віртуальну площину розрахунки з покупцем. В такому випадку можна спростити життя кур'єрів, які крім того, що розвозять товари, ще й грають роль інкасаторів, вирішити проблему зі здачею виручки в банки, та й взагалі зробити систему розрахунків більш контрольованою. Допомогти в цьому інтернет-магазинам можуть не тільки традиційні засоби перерахування безготівкових коштів, але і електронні гроші. В природі цього явища і правилах їх використання інтернет-магазинами розбирався Prostopravo.com.ua

09.11.2012

Електронні гроші як засіб платежу в Україні

Розвиток інформаційних технологій спричиняє появу нових можливостей для ведення бізнесу. Одна з них — розраховуватися за поставлені товари чи надані послуги електронними грошима. Для цього достатньо мати комп'ютер, підключений до Інтернету, а сам платіж здійснюється одним натиском на «мишу». Як правило, оцінити переваги електронних платежів заважає елементарний брак знань. Що таке електронні гроші, як ними розраховуватися і які особливості українських платіжних систем, з’ясовував Prostopravo.com.ua.

25.05.2011

Як зменшити ризик виникнення проблемної заборгованості: практичні поради

Питання дебіторської заборгованості — проблема, з якою рано чи пізно стикається більшість підприємств і приватних підприємців. Панацеї від такої втрати грошей, на жаль, не існує. Але можна визначити заходи, які необхідно вжити бізнесу з метою зниження ризику появи проблемної заборгованості.

06.01.2011

Фіндиректор на аутсорсингу, консультант з фінансів: плюси і мінуси зовнішніх CFO

Фінансового директора, CFO (Chief Financial Officer), можна порівняти з особистим лікарем сім'ї, який у курсі всіх «хвороб» компанії. Теоретично функції фіндиректора міг би виконувати співробітник, що працює на підприємстві на неповній зайнятості. На ринку пройшла хвиля скорочень, подекуди вона зачепила і фінансових директорів.

21.10.2009

Мета і системи управління запасами

Управління запасами — одна з найбільш важливих функцій управління основною діяльністю, оскільки вони вимагають великої кількості капіталу, і його обсяг впливає на постачання товару покупцям. Управління запасами позначається на всіх сферах бізнесу, особливо на виробництві, маркетингу і фінансах.

19.02.2009

Маржинальний аналіз: розрахунок точки беззбитковості і маржинального прибутку підприємства

Дізнайтеся, що таке точка беззбитковості підприємства і як її розрахувати.
Кумедне відео