Діловодство

Діловодство та документообіг на підприємстві в Україні: організація процесу, правила ведення і оформлення документів

25.09.2014

Договір підряду: ціна, терміни, права та обов'язки сторін

Часто у повсякденному житті нам необхідно щось полагодити, реконструювати, відремонтувати. Причому йдеться про різне майно — від праски до квартири. У такому разі правовідносини між замовником і виконавцем регулюватимуться договором підряду. Про те, що передбачає цей вид договорів і на які умови споживачу слід звернути увагу, дізнавався Prostopravo.com.ua

27.06.2014

Порядок ведення Книг обліку доходів і витрат

Податковий кодекс України передбачає кілька груп платників податків, які зобов'язані вести Книги обліку доходів і витрат, на двох з них: платниках єдиного податку та само зайнятих особах - prostopravo.com.ua зупиниться найбільш докладно.

07.11.2012

Електронна звітність: посібник із застосування

Підприємства всіх форм власності і приватні підприємці щонайменше раз на місяць здають різні звіти до податкової інспекції, пенсійного фонду та ін. Нині податківці почали активно схиляти платників податків до здавання звітів в електронному вигляді. Тож я хотіла поділитися досвідом отримання електронних ключів і самої процедури складання звітів в електронному вигляді.

20.07.2012

Договір доручення: поняття, сторони, істотні умови

Відносини доручення часто виникають як у підприємницькій практиці, так і в повсякденному житті. Чи то доручення сусідові забирати кореспонденцію на пошті, чи то комерційному представнику укласти угоду. Prostopravo.com.ua вирішив розібратися, що таке договір доручення і які умови в ньому слід передбачити.

28.10.2011

Печатка на договорі: традиція чи необхідність?

Так склалося, що в Україні наявність відбитка печатки на діловому документі стала не просто певним реквізитом, а перетворилася на своєрідний символ надійності та законності.

20.03.2009

Номенклатура справ: як вести реєстр справ установи

Номенклатура справ — це затверджений систематизований реєстр справ, заведених в установі, із зазначенням термінів їхнього зберігання в установленому порядку. Номенклатура справ використовується як схема розподілу і групування виконаних документів у справи (схема класифікації), покажчик індексації документів і справ, термінів їхнього зберігання, а також як схема формування довідкової картотеки не виконаних документів.
Кумедне відео