Депозитний договір

Депозитний договір з банком: нюанси оформлення договору банківського вкладу

01.10.2013

Ловля на блешню: як і чому банки обмежують поповнення депозитів

Prosto збирати гроші на депозит з поповненням, особливо якщо вдасться відкрити його під великий відсоток. Але заманюючи вкладників високими ставками та можливістю необмеженого поповнення, банк після підписання договору може його зовсім заборонити. Як і чому це відбувається, дізнавався Prostobank.ua

10.11.2011

Анкетування банківських клієнтів: п'ять юридичних тонкощів

Prosto заповнити невелику анкету запропонували - а то і зажадали - багато українських банків у жовтні-2011 у своїх клієнтів. Що чекає на тих українців, які проігнорували прохання банку, з ким банк буде ділитися отриманою у своїх клієнтів особистою інформацією; і яка відповідальність тих, хто дав неточні дані - дізнавався Prostobank.ua.

19.08.2011

Які умови пропонують банки охочим продовжити або розірвати депозитний договір

Prosto приємні бонуси до одного додаткового процентного пункту для тих, хто хоче продовжити вклад, і просто страшенні штрафи до повного позбавлення прибутків за депозитом для тих, хто забирає його достроково, - реалії, з якими зустрічаються українські вкладники. Які умови пропонують банки в обох ситуаціях, і як використовувати особливості депозитних договорів з максимальною вигодою - дізнавався Prostobank.ua.

22.10.2010

Що може критися в депозитному договорі

Віднести гроші в банк - тільки півсправи. Важливо отримати обіцяний відсоток. А щоб в кінці терміну вас не чекав неприємний сюрприз, прочитайте всі пункти договору з банком.

07.06.2010

Підступні формулювання договорів банківського вкладу

Prosto нудно вчитатися людині-неюристу у всі пункти банківського договору про депозитний вклад і детально їх обдумати. Але затверджений вашим підписом договір банківського вкладу, що залишився недочитанним, не дасть вам права ефективно протестувати при попаданні в халепу. На які пункти і положення в депозитному договорі варто звернути особливу увагу - розповідає Prostobank.ua.
Кумедне відео