Банківська реклама

Реклама банківських послуг - статті та аналітика

10.01.2013

Які рекламні акції у банківській сфері є найцікавішими?

За наданні послуг індивідуальним клієнтам фінансовий сектор найменш сприйнятливий до промо-акцій. Кожен третій респондент визнає, що під час вибору фінансових продуктів не звертає уваги на рекламну кампанію. Люди, які враховують промо-акції під час ухвалення своїх рішень, вважають найбільш привабливим зниження ціни продукту (53%), а найменш цікавими — запрошення на заходи, організовані компанією (6%), за інформацією моніторингу реклами ARC Rynek i Opinia.

27.12.2012

Бліц-інтерв'ю: особливості передноворічної маркетингової активності банків 2012-2013

Які особливості відрізняють новорічну маркетингову активність банків сезону 2012-2013 рр. від попередніх святкових періодів? Який очікуєте відгук клієнтів порівняно з попередніми періодами?

18.12.2012

Бенкет під час ресурсного голодування: рецепти новорічних акцій банків

В останні дні року, що минає, споживачі товарів і послуг традиційно хочуть отримувати святкові акції та бонуси. Банківські клієнти не є винятком. Про актуальні тренди зимових маркетингових заходів банків розповідає Prostobankir.com.ua

17.07.2012

Про банківську рекламу в Інтернеті, або Топ-3 не найвдаліших рекламних образів

Не секрет, що банківська реклама еволюціонує, зважаючи на розвиток і становлення самої банківської системи. На щастя, рекламні образи у вигляді крутих банківських офісів пішли в минуле, проте гори грошей, на думку банкірів як і раніше мають збуджувати уяву потенційних банківських вкладників. Спостереження щодо реклами банків в Інтернеті стали темою мого посту.

03.04.2012

Бліц-інтерв'ю: рекламна діяльність банків та її ефективність. Частина 1

Не секрет, що за кризи витрати на маркетинг і рекламу скорочуються в першу чергу. Після кризи 2008-2009 років банки стали більш зважено підходити до формування і освоєння своїх рекламних бюджетів. Про те, як і на що доцільно виділяти кошти, а також про вдалі приклади рекламних кампаній Prostobankir.com.ua говорив із топ-менеджерами провідних банків.

16.12.2010

Банки говорять і показують: режим економії на рекламі

Режим жорсткої економії, в якому банківська система живе вже два роки, змусив кредитні установи шукати дешеві й ефективні методи комунікації з клієнтами, такі як інтернет-реклама і маркетингові акції у регіонах.

09.09.2010

Криза та емоції банківської реклами (досвід Росії)

Сіра до кризи, сьогодні реклама російських банків захоплює дух. З посиленням конкуренції вона стала привертати увагу нестандартним дизайном і слоганами. І, як наслідок, виявилася більш ефективною. Як же світова фінансова криза змінювала банківську рекламу.
Кумедне відео