Всі публікації сайту - список 5

Список всіх новин та публікацій сайту - список 5

09.08.2019

5,38 % річних - мінімальна ставка по автокредитах на покупку б/в авто вітчизняного виробництва терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку б/в авто вітчизняного виробництва терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

08.08.2019

Рейтинг кращих ставок по кредитах на покупку житла в новобудові терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

07.08.2019

ТОП - 7 кращих мікрокредитів для розвитку бізнесу терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання мікрокредитів для розвитку бізнесу терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

06.08.2019

Де найвищі ставки за депозитами в євро терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в євро терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

05.08.2019

ТОП - 10 кращих бізнес-депозитів в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

02.08.2019

ТОП - 10 кращих "золотих" пластикових карт в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Gold Mastercard та Visa Gold в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

01.08.2019

Як найдешевше перевести 500 євро в Норвегію

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 євро в Норвегію. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

31.07.2019

Іменні депозитні сертифікати: кому можуть бути цікаві?

У чому переваги і недоліки таких ЦП як інструменту заощаджень? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua

31.07.2019

ТОП - 25 кращих кредитів на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

30.07.2019

В якому банку вигідніше оформити депозит в гривні терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

29.07.2019

Skrill: платіжна система для ігроманів, фрілансерів і всіх-всіх-всіх

У сучасному світі все більшої популярності набувають платіжні системи, в яких можна створити свій власний електронний гаманець, а потім з його допомогою розраховуватися за товари та послуги в Інтернет-магазинах, виводити і переводити гроші. Поряд з популярними PayPal і Payoneer даний сегмент представлений платіжною системою Skrill. Про те, як зареєструватися і користуватися системою Skrill розповість Prostobank.ua

29.07.2019

В якому банку можна безкоштовно відкрити рахунок для розрахунково-касового обслуговування

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

26.07.2019

Де найнижчі ставки по автокредитах на покупку нової іномарки терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нової іномарки терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

25.07.2019

В якому банку вигідніше отримати кредит на покупку житла на вторинному ринку терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла на вторинному ринку терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН