Всі публікації сайту - список 4

Список всіх новин та публікацій сайту - список 4

29.08.2019

5,5% річних - максимальна ставка за депозитами в доларах США терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

28.08.2019

Дорожні чеки: яка ситуація з придбанням і переведенням у готівку дорожніх чеків?

Чому послуга втратила колишню популярність в Україні? - для Prostobank.ua ситуацію коментує банкір

28.08.2019

Рейтинг кращих ставок за бізнес-депозитами в євро терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

23.08.2019

Де найнижчі ставки по автокредитах на покупку нового вітчизняного авто терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нового вітчизняного авто терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

22.08.2019

ТОП - 14 кращих кредитних карт терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі кредитних карт терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

21.08.2019

Заборона на кредитування населення у валюті: бути чи не бути

Чи слід пом'якшити вимоги до потенційних валютних позичальників, які не мають доходів у валюті, якщо курс гривні до іноземних валют відносно стабільний? - думку банкіра дізнавався Prostobank.ua

21.08.2019

В якому банку вигідніше отримати кредит на придбання комерційного авто терміном на 3 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на придбання комерційного авто терміном на 3 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

19.08.2019

Наскільки небезпечний неконтрольований ріст споживчого кредитування

Агентство Moody's погіршило прогноз для банківської системи України з «позитивного» на «стабільний» через ризики, пов'язані з бурхливим зростанням споживчого кредитування на тлі стагнації економіки. У чому саме полягають ризики і як можна їх нівелювати? - дізнавався Prostobank.ua

19.08.2019

В якому банку найдешевші тарифи на зняття готівки

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

16.08.2019

Скільки коштує перевести 500 $ в Грузію

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 $ в Грузію. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

15.08.2019

ТОП - 16 кращих депозитів в гривні терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

14.08.2019

В Україні 14 банків визнано системно важливими. Що це означає?

З 1 липня 2019 року Нацбанк збільшив перелік системно важливих банків до 14. Що означає поняття «системно важливий банк» і в чому позитивні моменти такого нововведення для ринку і клієнтів? - дізнавався у експерта Prostobank.ua

14.08.2019

19% річних - максимальна ставка за бізнес-депозитами в гривні терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

12.08.2019

Заборона на кредитування населення у валюті: бути чи не бути

Чи слід пом'якшити вимоги до потенційних валютним позичальникам, які не мають доходів у валюті, якщо курс гривні до іноземних валют відносно стабільний? - думку банкіра дізнавався Prostobank.ua

12.08.2019

Рейтинг кращих ставок по кредитам на покупку комерційної нерухомості терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку комерційної нерухомості терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН