Всі публікації сайту - список 2

Список всіх новин та публікацій сайту - список 2

08.04.2019

ТОП - 10 кращих програм РКО для бізнесу

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

05.04.2019

18,2% річних - максимальна ставка за депозитами в гривні терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

04.04.2019

ТОП - 12 найкращих автокредитів на покупку нового вітчизняного авто терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нового вітчизняного авто терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

03.04.2019

Чи потрібні в Україні NFC-карти з вбудованим сканером відбитків пальців

Європейські банки проводять тестування по використанню нової платіжної NFC-карти з вбудованим сканером відбитків пальців. Наскільки перспективна ця технологія? Чи планується її тестування на українському ринку? - розпитував банкіра Prostobank.ua

03.04.2019

4,5% річних - максимальна ставка за бізнес-депозитами в євро терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

02.04.2019

3,5% річних - мінімальна ставка по кредитах на покупку житла в новобудові терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

01.04.2019

Кооперативна новобудова: покупка квартири в житлово-будівельному кооперативі

Prosto, в порівнянні з іншими схемами покупки житла в новобудові, вступити в житлово-будівельний кооператив (ЖБК). Головне - вибрати надійний кооператив, не забути врахувати всі ризики і звернути увагу на деякі важливі моменти. Про це, а також про переваги і недоліки ЖБК в Україні, дізнавався Prostobank.ua

01.04.2019

Поручитель - це не обов'язок!

Здавалося б, що поганого в тому, щоб поручитися за знайомого при оформленні кредиту? Да нічого. Просто, погоджуючись на роль поручителя, потрібно пам'ятати: якщо позичальник не зможе виконати свої зобов'язання, вони ляжуть на плечі поручителя. Дізнайтеся більше про права та обов'язки поручителя, оформлення договору поручительства за кредитом.

01.04.2019

Виведення майна з-під застави: як уникнути неприємностей

Prosto бувають такі ситуації, коли потрібно продати квартиру, яка знаходиться в заставі у банку. У пошуках легких шляхів власнику можуть здатися привабливими пропозиції компаній, які обіцяють вирішити питання швидко і ефективно. Однак іноді в результаті можна не тільки не отримати бажаного, але і втратити значну суму. Про те, як вивести майно з-під застави і не зазнати збитків, дізнавався Prostobank.ua

01.04.2019

ТОП - 14 кращих кредитів на розвиток бізнесу терміном на 3 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на розвиток бізнесу терміном на 3 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

29.03.2019

5,25% річних - максимальна ставка за депозитами в євро терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в євро терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

28.03.2019

Рейтинг кращих ставок по кредитах готівкою терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів готівкою терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

27.03.2019

Що таке електронний гаманець і кому він може бути корисний

Кількість електронних гаманців в Україні в 2018 році збільшилася на 19% до 62,7 млн. шт. (за даними НБУ). Що таке електронний гаманець і якою категорією населення він затребуваний? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

27.03.2019

ТОП - 12 кращих бізнес-депозитів в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.
Кумедне відео