Всі публікації сайту - список 2

Список всіх новин та публікацій сайту - список 2

05.08.2019

ТОП - 10 кращих бізнес-депозитів в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

02.08.2019

ТОП - 10 кращих "золотих" пластикових карт в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Gold Mastercard та Visa Gold в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

01.08.2019

Як найдешевше перевести 500 євро в Норвегію

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 євро в Норвегію. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

31.07.2019

Іменні депозитні сертифікати: кому можуть бути цікаві?

У чому переваги і недоліки таких ЦП як інструменту заощаджень? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua

31.07.2019

ТОП - 25 кращих кредитів на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

30.07.2019

В якому банку вигідніше оформити депозит в гривні терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

29.07.2019

Skrill: платіжна система для ігроманів, фрілансерів і всіх-всіх-всіх

У сучасному світі все більшої популярності набувають платіжні системи, в яких можна створити свій власний електронний гаманець, а потім з його допомогою розраховуватися за товари та послуги в Інтернет-магазинах, виводити і переводити гроші. Поряд з популярними PayPal і Payoneer даний сегмент представлений платіжною системою Skrill. Про те, як зареєструватися і користуватися системою Skrill розповість Prostobank.ua

29.07.2019

В якому банку можна безкоштовно відкрити рахунок для розрахунково-касового обслуговування

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

26.07.2019

Де найнижчі ставки по автокредитах на покупку нової іномарки терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нової іномарки терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

25.07.2019

В якому банку вигідніше отримати кредит на покупку житла на вторинному ринку терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла на вторинному ринку терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

24.07.2019

Чому банки не розвивають іпотеку та автокредитування

За даними НБУ, кредити на поточні потреби становлять 70% роздрібного портфеля, ще 20% - на покупку нерухомості, 7% - автокредити, 3% - інші цілі. Чому споживчі кредити (в т.ч. незабезпечені) стали займати таку високу питому вагу? - дізнавався у експерта Prostobank.ua

24.07.2019

Де найвищі ставки за бізнес-депозитами в євро терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

23.07.2019

0,01 % річних - мінімальна ставка по кредитах на покупку товарів терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку товарів терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

22.07.2019

В якому банку вигідніше оформити бізнес-депозит в гривні терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

19.07.2019

Рейтинг кращих ставок за депозитами в доларах США терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 30 найбільших українських банків.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН