про твої фінанси

Як вибрати морозивницю

При виборі морозивниці потрібно звертати увагу на її вагу і розміри (якщо прилад перед застосуванням потрібно буде охолоджувати, то потрібно, щоб він міг поміститися в морозилку).


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Види морозивниць: яку вибрати
  2. Потужність
  3. Матеріал чаші і її обсяг
  4. Правила користування морозивницею

Якщо ви зупинили вибір на механічній морозивниці, то потрібно звернути увагу на внутрішній контейнер. Ідеально, якщо він буде виготовлений з нержавіючої сталі. Зовнішній корпус може бути виготовлений з дерева, пластику або металу. Механічна морозивниця повинна бути оснащена заводним важелем.

Види морозивниць: яку вибрати

Механічні морозивниці складаються з дерев'яного відра, в яке вмонтована металева ємність для  морозива. Між відерцем і ємністю є простір, в який засипається лід (заморожує суміш) і сіль (не дозволяє льоду швидко танути). Є спеціальна ручка, яка приводить в дію лопати або ножі всередині ємності. Цю ручку потрібно обертати вручну не менше півгодини (коли стає важко обертати ручку, значить морозиво готове).

В  електричних морозивницях лопаті або самому контейнеру з морозивом надає руху електромотор. Ємність потрібно поставити в морозильну камеру на період від 8 годин до доби перед приготуванням морозива. Після цього можна включати морозивницю і починати додавати в ємність необхідні інгредієнти. Час приготування морозива залежить від температури внутрішньої ємності і інгредієнтів. Звичайно потрібно 5-30 хвилин. Готове морозиво потрібно перекласти в пластиковий контейнер і прибрати в морозилку.

У деяких дорогих моделях морозивниць є спеціальні компресори, завдяки яким можна приготувати за один раз стільки морозива, скільки потрібно. Вони також мають знімну ємність, що полегшує процес миття.

Існують автономні моделі морозивниць, які працюють від батарейок прямо в холодильнику.

Комбіновані йогуртниці + морозивниці можуть приготувати 1-2 порції морозива. Для цього в апарат завантажують необхідні інгредієнти, збивають і прибирають в морозилку.

Фризери  використовуються в ресторанах і кафе. З їх допомогою можна приготувати велику кількість морозива та коктейлів.

Потужність

Потужність для виготовлення морозива може бути 4-35 Вт, а може і 230 Ватт. Для домашнього використання досить невеликої потужності.

Матеріал чаші і її обсяг

Чаші морозивниць можуть бути з нержавіючої сталі або пластику. Обидва матеріали підходять для приготування морозива. Обсяг чаші залежить від моделі і розміру для виготовлення морозива. Найчастіше обсяг чаші 1-1,5 літра, проте бувають моделі зі стаканчиками. Останній варіант зручний тим, що морозиво не потрібно буде перекладати в інший посуд.

Правила користування морозивницею

Морозиво потрібно викладати з внутрішнього контейнера тільки пластиковою або дерев'яною ложкою. Для миття морозивниці не варто використовувати порошок, жорстку мочалку. В посудомийній машині морозивницю теж мити не варто.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Корисні статті з даної тематики