про твої фінанси

Як вибрати і користуватися блендером

Блендер допоможе швидко і легко приготувати фруктове або овочеве пюре для малюка, подрібнити сир і часник, збити яйця. За функціональністю він, звичайно, не зрівнятися з кухонним комбайном, але він набагато зручніше. Який якісний хороший блендер краще вибрати для дому і на що слід звернути увагу при виборі занурювального або стаціонарного блендера, дізнавався Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Типи блендерів

    1.1 Ручний (занурювальний) блендер

    1.2 Стаціонарний блендер

  2. Потужність
  3. Швидкість
  4. Чаша стаціонарного блендера
  5. Безпека і очищення стаціонарного блендера
  6. Матеріал корпусу і форма ручки занурювального блендера

Перед тим, як купувати блендер, в першу чергу, визначитеся з типом блендера. Існують стаціонарні й занурювальні блендери.

Типи блендерів

Якщо блендер потрібен для змішування коктейлів, то краще вибрати  стаціонарний блендер. Такий блендер являє собою скляну або пластмасову чашу, на дні якої обертаються ножі. Він допоможе приготувати супи-пюре, овочеві та фруктові пюре для дітей, соуси, перемішати тісто, але головне завдання стаціонарного блендера - приготування коктейлів. А для більш зручного приготування дитячих пюре, подрібнення цибулі, горіхів, сиру, м'яса краще придбати  ручний (занурювальний) блендер. Такий блендер виглядає, як пластмасова нога, яку потрібно опускати в чашу або іншу ємність для подрібнення. У комплекті з занурювальним блендером часто йде чаша для збивання, подрібнювач для сиру, горіхів і м'яса, віночок для збивання яєць. Блендер можна занурити в будь-яку ємність для розминки або розмелювання продукту, а не тільки в прикладену чашу. Чим довше будете подрібнювати продукти, тим однорідніше вийде пюре.

Ручний (занурювальний) блендер

Стаціонарний блендер має корпус витягнутої форми, з одного боку розташовується ручка, а з іншого боку кріпляться насадки. Під час роботи ручний блендер потрібно тримати в руці і занурювати в ємність з продуктами. Такий блендер застосовується для подрібнення сирих і варених овочів, приготування дитячих пюре, збивання яєць, подрібнення горіхів, сиру, часнику, цибулі, панірувальних сухарів і м'яса.

Ручний блендер незамінний в сім'ях з маленькими дітьми, він за лічені хвилини приготує дитячу кашу або пюре. Занурювальні блендери зручні для подрібнення невеликих кількостей продуктів, займають мало місця (їх можна розібрати і прибрати в шафу), але вони коштують дорожче стаціонарних блендерів.

При виборі занурювального блендера важливий  матеріал, з якого зроблена «нога» блендера. Блендери з пластмасовою ногою дешевше, однак їх не рекомендують занурювати в гарячу їжу.

Потужність  блендера - чим вона більша, тим швидше блендер може подрібнити продукти і руки не втомляться. Рекомендують вибирати моделі з потужністю від 300 Вт.

Кількість швидкостей  у занурювального блендера від 2 до 20, рекомендують вибирати моделі, у яких не менше 3 швидкостей. Кілька швидкостей дозволять вибрати оптимальний режим для кожного блюда.

Додаткові насадки  - це додаткові можливості, однак такий прилад буде коштувати дорожче. Тому перед покупкою визначитеся, які насадки вам будуть потрібні, а які будуть просто займати місце в шафі. Найчастіше в комплект входить подрібнювач - невелика чаша з подвійним ножем всередині, за допомогою якої можна порізати сир, горіхи, моркву, картоплю, м'ясо, часник і цибулю. Зазвичай це невелика чаша, тому велику кількість продуктів подрібнити не вдасться. А при рубці м'яса, блендер швидко починає перегріватися (для подрібнення м'яса підійде м'ясорубка, це набагато зручніше).

У комплект може входити і вакуум-насос, який відкачує повітря зі спеціальних контейнерів (це дозволяє зберігати продукти тривалий час), а також віночок для збивання яєць - дуже корисна річ, якщо у вас немає міксера.

Форма ручки  занурювального блендера теж дуже важлива, адже вам доведеться тримати його в руках під час роботи.

Стаціонарний блендер

В Європі стаціонарний блендер називають шейкером, оскільки використовується він для змішування коктейлів. Крім змішування коктейлів, стаціонарний блендер можна використовувати для збивання білків, розколювання льоду, приготування супу-пюре, соусів, пюре і тіста.

Стаціонарний блендер не потрібно тримати в руці, як занурювальний. Потрібно просто натиснути кнопку і він сам впорається з роботою, крім того, в деяких моделях є функція самоочищення. Стоять стаціонарні блендери дешевше заглибних.  Функція самоочищення  захистить руки від порізів при митті блендера (досить лише налити негарячу воду в чашу блендера і включити його).

При виборі стаціонарного блендера зверніть увагу на  обсяг і матеріал чаші . Обсяг чаші може бути від 400-500 мл до 2-х літрів, корисний об'єм буде на 200 мл менше. Чаша може бути зробила зі скла або пластику. Скляна чаша не потемніє, не подряпається при колці льоду і не буде вбирати запахи продуктів, однак вона може розбитися, і її буде складно замінити. Крім того, вона важче, ніж пластикова. Блендери з пластиковими чашами дешевше. Однак пластикова чаша може швидко втратити товарний вигляд, крім того в неї не рекомендують заливати гарячу їжу. В деякі  моделях блендерів  чашу виготовляють з високоякісного пластику, який не темніє і не вбирає запахи.

Блендер зазвичай має 2-5 швидкостей, проте є і моделі з великим числом швидкостей. Наявність  декількох швидкостей  дозволяє вибрати оптимальний режим роботи для кожного блюда. Існують блендери з плавним регулюванням швидкостей і турборежимом, який може збільшити швидкість роботи блендера на нетривалий час. Рекомендують вибирати стаціонарні блендери з 4-5 швидкостями і турборежимом.

У деяких моделях стаціонарних блендерів є  функція блокування  роботи при неправильному складанні.

Потужність

Потужність стаціонарних блендерів може бути від 220 до 750 Вт. Якщо ви хочете колоти лід і подрібнювати сирі овочі за допомогою блендера, то потрібна потужність 600-700 Вт, для подрібнення варених овочів і м'яких фруктів, а також збивання коктейлів можна купити блендер з меншою потужністю.

З занурювальних блендерів варто вибирати моделі з потужністю не менше 300 Вт.

Швидкість

Кількість швидкостей у стаціонарного блендера від 2-х до 14-ти. Є блендери з плавним регулюванням швидкості, а є - з турборежимом, коли можна збільшити швидкість на нетривалий час.

Стаціонарний блендер може мати від 2-х до 15-ти швидкостей. Рекомендують вибирати моделі, у яких не менше трьох швидкостей.

Чаша стаціонарного блендера

Обсяг чаші може бути 1-2 літра. Варто звернути увагу на те, що корисний об'єм чаші на 200 мл менше. Чаша може бути зроблена зі скла або пластику. В кожному випадку є і плюси, і мінуси. Пластик може подряпатися, стати мутним і увібрати запахи продуктів, але така чаша легше. Існують моделі з високоякісного пластику, який довго не мутніє, не фарбується і не вбирає запахи. Скляна чаша не дряпається, не темніє, але вона важка і може розбитися.

Безпека і очищення стаціонарного блендера

Очищення, безпека - ще два параметри, які важливі при виборі стаціонарного блендера. Стаціонарний блендер може бути оснащений функцією автоматичного очищення або можливістю розбирати чашу і виймати ножі при митті. Це хороша функція, оскільки стаціонарний блендер важко мити і можна поранитися. У деяких моделях блендерів є функція блокування при неправильному складанні, що важливо, якщо в домі є маленькі діти.

Матеріал корпусу і форма ручки занурювального блендера

Корпус занурювального блендера може бути весь зроблений із пластику (крім ножів і віночка), або ж мати металеві насадки і пластикову ручку. Металеві насадки важче і дорожче, але вважаються міцніше і не бояться високих температур.

При покупці  занурювального блендера  добре б потримати його в руці, щоб зрозуміти, чи зручний він для вас. Раптом він дуже важкий або величезний для вашої руки, а тримати занурювальной блендер потрібно весь час його роботи. Зручно, якщо ручка прогумована, щоб блендер не вислизнув з руки.

Блендер  - потрібна річ в господарстві, яка може полегшити життя, особливо молодим мамам.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики