про твої фінанси

Вбудована посудомийна машина або відокремлена: поради щодо вибору

Вбудована посудомийна машина допоможе заощадити місце на кухні. Вона може бути повністю закрита дверцятами меблів або її окремі елементи і індикатори будуть винесені назовні. Крім того, посудомийні машини допомагають економити воду і миючі засоби - дивно, але факт: витрата води і миючих засобів під час експлуатації машини менше, ніж при митті посуду вручну.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Вбудована посудомийна машина
  2. Настільна посудомийна машина

Посудомийні машини гарантують високу якість миття посуду: в процесі роботи вода нагрівається до 60-70 градусів, що дозволяє змити з посуду весь миючий засіб і позбудтися від мікробів. Крім того, вам не доведеться натирати до блиску келихи або довго відтирати жир зі сковороди.

Вбудована посудомийна машина

Вбудована посудомийна машина, звичайно, є електроприладом, а при митті посуду вручну електроенергію ви не витрачаєте. Зате ви виграєте час, який можете витратити на більш важливі справи. Багато виробників посудомийних машин впроваджують енергозберігаючі технології. Вартість вбудовуваної посудомийної машини залежить від додаткових функцій і її надійності.

Крім вбудованих існують посудомийні машини, що можуть бути великими підлоговими або компактними настільними.

Настільна посудомийна машина

Настільна посудомийна машина  встановлюється зазвичай не на столах, а на кухонних шафках, наприклад, між плитою і мийкою. Такі невеликі моделі актуальні для сім'ї з одного-двох чоловік. Іноді в комплект настільної посудомийної машини входить рамка для вбудовування в настінну шафу. Така посудомийна машина вміщає 4-6 комплектів посуду (комплект посуду складається з 11 предметів: 3 тарілки, склянку, чашка з блюдцем, ніж, вилка і 3 ложки), а цикл миття триває півгодини. Витрата води становить 13-14 літрів.

Настільна посудомийна машина може мати додаткові функції, наприклад, функцію економії для слабозабрудненого посуду, попереднє замочування для сильнозабрудненого і програму миття скла при температурі 30 градусів. Однак для сім'ї з 3-4 чоловік, які вважають за краще харчуватися вдома, вона буде замалою. Вигідніше купити підлогову посудомийну машину на 6-8 або 9-14 комплектів посуду і включати її один раз в день.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!

Агропросперіс Банк

Депозит Новорічна пропозиція в Агропросперіс Банку

Акційний депозит

11,75% у гривні та 3% у дол. США на 9 місяців.

Тільки до 31.01.2022.

Вклади від 1000 грн або 100 дол. США.

Банк із 100% іноземним капіталом (США та Європа)

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики