про твої фінанси

Сковорода з керамічним покриттям

Керамічні сковороди - це сковороди з принципово новим видом антипригарного покриття. Bankchart.com.ua дізнався, що повністю керамічне покриття - міцне, економічне і не токсичне, на відміну від тефлонового.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Переваги керамічного покриття
 2. Як вибрати хорошу керамічну сковороду
 3. Використання сковороди з керамічним покриттям

Переваги керамічного покриття

 • До складу керамічного покриття не входить політетрафторетилен (на відміну від тефлонового), а при виробництві не використовується перфтороктанова кислота. Саме тому керамічне покриття безпечне для людей і навколишнього середовища.
 • Керамічне покриття не взаємодіє з їжею, не вступає з нею в хімічні реакції і не змінює смак продуктів. Воно не боїться агресивних миючих засобів, кислот і лугів.
 • Довговічніше, але має свій термін служби. На відміну від тефлонового, керамічне покриття менш схильне до механічних пошкоджень.
 • На сковороді з керамічним покриттям можна використовувати керамічні лопатки, однак для продовження терміну її служби все-таки варто користуватися дерев'яними і пластмасовими лопатками.
 • Більшість сковорідок з керамічним покриттям можна мити в посудомийній машині.
 • На сковороді з керамічним покриттям можна використовувати мінімальну кількість масла для смаження.

Щодо шкоди політетрафторетилену (PTFE) не все так однозначно. Керамічні покриття позначаються як «FREE PTFE», але вони мають значно менші антипригарні властивості, ніж виріб з PTFE. Зараз створено багато посилених тефлонових покрить, які за своїми властивостями мало чим відрізняються від керамічних. При виробництві деяких тефлонових покрить не використовується перфтороктанова кислота. Покриття Thermolon (Green Pan) і Ecolon (Brener Neoflam, Fry Best Neoflam) виробляються виключно з природних матеріалів і не містять PTFE. Головне не купувати сковороди з тефлоновим або керамічним покриттям невідомих виробників.

Як вибрати хорошу керамічну сковороду

 • Чим товще сковорода з керамічним покриттям, тим краще. У важкої сковороди товсте дно і стінки, тому поверхня буде рівномірно нагріватися.
 • Керамічні сковороди можуть бути виготовлені з алюмінію, чавуну і нержавіючої сталі. Чавунні сковороди довговічні, однак довго нагріваються і довго остигають. Сковороди з нержавіючої сталі не дуже довговічні через наявність домішки нікелю в своєму складі.

Використання сковороди з керамічним покриттям

Більшість сковорідок з керамічною поверхнею виготовляють з алюмінію. З огляду на те, що алюміній має найбільшу теплопровідність, він ідеально підходить для виробництва сковорідок. Однак у такої великої теплопровідності є і недолік - різкі перепади температур небезпечні для керамічних сковорідок. Сковороду з керамічним покриттям не можна ставити на вогонь порожню, і не можна мити розігріту сковороду під струменем холодної води.

Крім того, не варто надовго замочувати керамічну сковороду в воді, оскільки кераміка, як і більшість інших матеріалів, не любить воду.

Отже, для продовження терміну служби сковороди з керамічним покриттям її варто мити, коли вона остигнула після використання, мити вручну, не використовувати металеві лопатки і не ставити на вогонь порожню.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Корисні статті з даної тематики