про твої фінанси

Кутовий диван - єдність комфорту і стилю

Bankchart.com.ua розбирався, як правильно підібрати і розташувати в будинку такі сучасні м'які меблі як модульний кутовий диван. Такі дивани незамінні при вирішенні завдання економії простору, особливо в маленьких квартирах в Україні. Вони прекрасно замінюють традиційний диван і крісла в інтер'єрі.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Разновидности угловых диванов
 2. Преимущества и недостатки
 3. Правила расстановки
 4. Особенности выбора дивана

Різновиди кутових диванів

 • Дитячі кутові дивани: відрізняються невеликими розмірами (до 2 метрів). Малогабаритного кутового дивана цілком достатньо для спального місця дитини.

Джерело фото http://nadivane.kiev.ua

 • Кухонні кутові дивани відрізняються досить жорстким матеріалом оббивки, зазвичай це тканина з водовідштовхувальною основою. Не передбачена можливість трансформації в спальне місце, часто під сидіннями є ящики для зберігання.

http://kuhnja.org

 • Кутові дивани для віталень, як правило, представляють собою трансформовані спальні дивани. Для оббивки використовуються текстиль (велюр, флок, шенил, гобелен, жакард і ін.), шкіру, шкірозамінник. Кутові дивани для віталень мають значні розміри - до 2,8 метрів в довжину і з розміром кута до 1,7 метрів.

http://nivamebel.ru/

 • Кутові дивани офісного типу відрізняє строгий і лаконічний дизайн. Їх оббивка часто виконується зі шкіри, кожзамінників.

http://elite-meb.ru

За типом конструкції кутові дивани поділяють на:

 • монолітні, де основна частина і кут скріплені нерухомо один з одним (зазвичай це м'які меблі для дитячих та кухонь);
 • модульні, що складаються з декількох окремих модулів, пересуваючи які можна змінювати конфігурацію дивана;
 • трансформери, які є найбільш поширеним типом кутових диванів - диван за допомогою спеціального механізму трансформується в ліжко.

http://www.ideas-for-house.ru

Переваги і недоліки

Кутовий диван є прекрасним вибором для малогабаритної квартири або невеликої кімнати. Така конфігурація м'яких меблів дає можливість максимального використання вільної площі приміщення. Кутові дивани виробляють у великій кількості варіантів: кут з правого або лівого боку, сторони різної довжини, П-образна форма та ін.

http://www.shary.ua/

Недоліки кутових диванів: неможливість отримання абсолютно рівного спального місця, необхідність постійно перед трансформацією знімати елементи дивана.

Правила розстановки

Перед покупкою кутового дивана необхідно визначитися, де він буде розміщуватися, зробити виміри, вибрати правий або лівий кут (багато моделей перемонтувати буде неможливо). Незважаючи на свою назву, такий диван зовсім не обов'язково встановлювати в кутку.

http://idea-trading.ua

У разі, коли диван буде розташовуватися в центрі приміщення або займати якусь його частину, розміри меблів повинні давати можливість вільного проходу - не менше 1,5 метра.

Особливості вибору дивана

Каркас, наповнювач і оббивка дивана - важливі фактори при його виборі. Міцність конструкції кутового дивана знаходиться в прямій залежності від матеріалу каркаса. При цьому, чим менша в каркасі кількість деталей, тим міцніше диван.

http://tri-divana.com.ua/

Матеріалом для каркаса дивана служать:

 1. Деревини різних порід. Каркас із хвойних порід є більш дешевим, але менш міцним. Найбільш надійними вважаються каркаси з горіха, бука, ясена, дуба. При виготовленні дорогих елітних меблів застосовують червоне дерево. Бажано віддавати перевагу виробам, де складові з'єднані болтами, застосування шурупів може призвести до розхитування дивана.
 2. Металевий каркас при необхідності легко ремонтується. Найбільш надійними каркасами з металу вважають ті, де елементи між собою з'єднані за допомогою зварювання.
 3. Дерево-стружкові плити по міцності практично не поступаються деревині, вартість її набагато нижче.

Вибираючи наповнювач і оббивку кутового дивана, необхідно звертати увагу на її зносостійкість, міцність і колір.

Оббивку диванів роблять з:

 • натуральної шкіри;
 • шкірозамінника;
 • текстилю: флок, рогожка (мішковина), шенил, велюр, жакард, гобелен. Повністю натуральні тканини швидко втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Ідеальний варіант, коли є невелика синтетична складова. Найбільш щільний вид оббивної тканини - флок.

http://nadivane.kiev.ua

Велику увагу слід приділити наповненню дивана (пружини і наповнювач), від якого буде залежати довговічність меблів. Найбільш якісний блок з незалежними пружинами: ортопедичний ефект, більший строк служби, не скрипить. Між оббивкою, пружинами і каркасом повинні бути прошарки достатньої товщини і міцності. В ідеалі прошарок повинен складатися з декількох матеріалів, і чим товще, тим краще: повсть, поролон, ватин, кокосова сабра.

Найчастіше в якості наповнювача в меблях використовується поліуретан (поролон), якого існує безліч видів. Один з найбільш якісних - пінополіуретан. При виборі меблів необхідно уточнювати не вид поролону, а його щільність, яка повинна бути не менше 35 одиниць. Між поліуретаном і оббивкою також повинен бути прошарок. Найчастіше його роблять з синтепону. У дорогих диванах меблів прошарок роблять з натуральних матеріалів.

На нашому сайті можна порівняти ціни на такі послуги:

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики