У 2013 році Надра Банк інвестував у реальний сектор економіки понад 10 млрд грн - 10.02.2014

У минулому році Надра Банк інвестував понад 10 млрд грн у реальний сектор економіки України. // 10.02.2014

Банком профінансовані ключові вітчизняні підприємства, серед яких компанії з реалізації сільгосп-, авто- та спецтехніки, постачальники і компанії транспортного машинобудування та залізничної галузі, локальні трейдери продуктів, сільськогосподарських культур і добрив, нафтопродуктів, лікеро-горілчаних виробів та багато інших. 

«У 2013 році банк «Надра» підтримував реальний сектор економіки не тільки в якості надійного контрагента у сфері розрахунково-касового обслуговування та примноження коштів компаній, але і як інвестор, – розповіла Тетяна Кононова, директор з корпоративного бізнесу банку«Надра». – Ми розуміємо важливість на стратегічному рівні капіталовкладень в економіку України. Тому в 2013 році нашим банком профінансовано низку великих і дуже важливих проектів у різних галузях української економіки».

За підсумками 2013 року розмір кредитного портфеля юридичних осіб банку «Надра» зріс на 106%. За словами Тетяни Кононової, фінустанова і надалі має намір збільшувати обсяги інвестицій у реальний сектор економіки України. Зокрема, в планах банкірів на 2014 рік – зростання кредитного портфеля корпоративних клієнтів на рівні не нижче торішнього.

Швидкий пошук


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма