РАДАБАНК: Виставці «Історія грошового обігу на території України» — 5 років!

Унікальна виставка «Історія грошового обігу на території України» відзначає 5-річний ювілей!

На виставці ми здійснюємо подорож у часі з VI століття до н.е. до наших днів разом з народами і державами, які знаходились на території України.

За 5 років було проведено понад 130 екскурсій. Виставку відвідало1680 осіб з Дніпра і Дніпропетровської області, Одеси, Полтави, Києва, Запоріжжя та інших міст та населених пунктів України. Гостями виставки були жителі США, Австрії, а також Делегація ООН (Україна, США, Нігерія). Виставку відвідують школярі та студенти, учасники АТО й усі, хто цікавиться історією грошового обігу.

Сьогодні експозиція нараховує близько 1150 монет і 110 грошових знаків. На виставці представлені монети грецьких колоній північного Причорномор’я, Римської і Візантійської імперій, арабські дирхеми, Київська гривня, Золотої Орди, Речі Посполитої, РРФСР, СРСР і монети XX століття країн Європи, розрахункові квитанції ОLПУ, банкноти України 1917-1919 років, а також окупаційні гроші України 1941-1944 років. Окремим стендом на виставці представлені монети усіх країн Європи (у тому числі Єврозони), що знаходяться зараз в обороті.

Виставка «Історія грошового обігу на території України» — це авторська виставка від колекціонера-нумізмата Ігоря Зіновійовича Городницького, який присвятив дослідженням більш ніж 30 років. Виставка працює у Дніпрі на вул. Мономаха, 5.

Лекції проводяться для організованих груп дорослих та дітей (віком від 15 років) від 10 до 20 осіб у групі. Екскурсії проводить Ігор Зіновійович, один з акціонерів АТ «АБ «РАДАБАНК».

Записатися на відвідання виставки можна тут

Вхід на виставку безкоштовний.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Finsee

Заявка на кредит до 10 банков

Сумма кредита - до 500 000 грн.

Возраст 23-65 лет

Стаж работы от 3 месяцев

Банки выбираете самостоятельно

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com