Кредобанк підтримав всеукраїнський проєкт “Скорик-Мусоргський”

Кредобанк підтримав всеукраїнський проєкт “Скорик-Мусоргський”, який проходить у рамках всеукраїнського музичного фестивалю «Скорик. Post Scriptum».

Упродовж двох місяців у рамках національного турне проєкт “Скорик-Мусоргський” має охопити 10 міст України - Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир і Черкаси. Концерти триватимуть до кінця жовтня 2021 року. Участь у концертах беруть 8 провідних українських оркестрів та 11 солістів на чолі з піаністом – лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети Євгеном Ржановим.

Маестро Мирослав Скорик сформував і затвердив проєкт “Скорик-Мусоргський” у 2020 році, в якому поєднав власні твори останніх років та багаторічну роботу по створенню версії для струнного оркестру циклу Модеста Мусоргського «Картинки з виставки».

«Кредобанк не вперше підтримує проекти, присвячені творчості Мирослава Скорика. Кілька років тому ми допомогли у реалізації проекту "Три С: Скорик, Сильвестров, Станкович". Сьогодні, ми раді підтримати цю масштабну ініціативу, присвячену пам'яті маестро Мирослава Михайловича Скорика. Адже, підтримка розвитку культури та мистецтва є одним із ключових пріоритетів соціальної відповідальності Кредобанку.»,– говорить директор Департаменту комунікацій АТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський.

Мирослав Скорик – відомий український композитор, автор опер, балетів та популярних пісень, серед яких – перший український твіст «Не топчіть конвалій» та  блюз-танго «Намалюй мені ніч». За Концерт №1 він був удостоєний Державної премії України імені Тараса Шевченка в 1987 році.

Окрім того, кілька років поспіль Кредобанк виступає генеральним партнером фестивалю «Музика в старому Львові», який проходить у партнерстві із  фестивалем «Музика у старому Кракові» та є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Перший автоломбард

Кредит под залог авто от 4,5% в месяц. Автоломбард с правом вождения (без стоянки)

Решение по кредиту в день обращения.

320+ отделений автоломбардов в 115 городах Украины.

Без справки о доходах и переоформления машины.

Сумма кредита от 15 000 грн. до 499 999 грн.

Срок кредитования до 36 месяцев.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016