Як і де оформити онлайн кредит на карту Приватбанку?

Prostobiz.ua розповідає про процедуру оформлення онлайн позики на банківську картку Приватбанку.

Епідемія коронавірусу, кризові ситуації в економіці змушують українців задуматись, де взяти гроші до зарплати. Для вирішення цієї проблеми можна звернутись до банків або МФО. Мікрофінансові і кредитні організації активно видають позики через інтернет на банківські карти. Для отримання онлайн позики необхідні такі документи: паспорт, ідентифікаційний код і діюча карта на ім'я позичальника будь-якого банку України. Оскільки більшість українців є власниками карт Приватбанку, найчастіше МФО видають онлайн позики саме на карту цього банку. Ознайомитись зі списком МФО, які видать кредити онлайн без відмови, можна тут.

Як отримати кредит онлайн на карту Приватбанку?

В першу чергу, радимо перейти на сторінку Prostobank.ua за вказаним URL, де зібрані всі пропозиції по кредитах на картку Приватбанку. Таким чином, можна порівняти умови і вибрати найбільш підходящий кредит за терміном, сумою та іншими кредитними умовами. Крім того, сервіс порівняння онлайн кредитів від Простобанку дає можливість безкоштовно відправити заявки в кілька установ для вибору кращих умов (в Dinero, AlexCredit або іншу компанію). Зверніть увагу, в статті описані короткострокові кредити, для пошуку довгострокового кредиту на 12 місяців, відвідайте відповідну сторінку сайту.

Користуватися сервісом досить просто - для кожної пропозиції МФО прописані умови кредитування: максимальна сума, термін, вік позичальника, список необхідних документів, акції. Для відправки заявки необхідно клікнути на кнопку «Детальніше» та вказати свої дані. Вибравши суму і термін, ви дізнаєтеся суму відсотків за користування кредитом або процентну ставку. Більшість компаній встановлює щоденну процентну ставку. Не забувайте, 1% на день - це 365% річних.

Терміни отримання грошей на картку

Як заявляють провідні МФО, позичальник має можливість отримати гроші на карту Приватбанку за 10-20 хвилин. Процедура досить проста, тому не займає багато часу. Позичальник вказує свої дані, відправляє заявку, МФО схвалює і перераховує гроші на карту за вказаними реквізитами. Згода клієнта на отримання кредиту шляхом відправки смс, електронного повідомлення є підставою для підписання електронного кредитного договору.

 

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страхова компанія VUSO

КАСКО АНТИСТРЕС від VUSO

☑️Пакети: Базовий – покриття на Угон та ДТП за 1,99%, Стандарт - повне покриття, Преміум - повне КАСКО з преміум-опціями

☑️Технічна допомога в кожному пакеті

☑️Гарантія виплат до 7 днів

☑️Виплати без довідок з поліції та без візиту в страхову компанію

☑️Діє на території України та за кордоном