На яких умовах МФО оформляють онлайн кредити на карту?

Prostobiz досліджував ринок онлайн кредитів на банківську карту від мікрофінансових компаній. Результатами нашого аналізу ділимося з читачами.

Кредити онлайн від МФО (мікрофінансових організацій) - досить новий і популярний тренд на ринку кредитування. З активним розвитком інтернет технологій банки надали своїм клієнтам (фізичним особам і бізнесу) можливість оформляти позику в онлайн режимі. Крім того, на ринку з'явилися нові кредитні організації, які активно почали видавати онлайн кредити на банківську карту без відмови практично будь-якому позичальнику. Більш того, оформити новий кредит мають шанс навіть позичальники з поганою кредитною історією.

Характеристика онлайн кредитів

Для аналізу ринку небанківського онлайн кредитування ми використовували дослідження Prostobank.ua, який зібрав кредитні пропозиції всіх діючих МФО. Зараз на ринку швидких кредитів представлено близько 50 компаній. Найбільш популярні - Moneyveo, CreditPlus, Дінеро. Основні параметри і характеристики кредитів на карту:

  • Позики надаються на короткий термін до 1 місяця (лише деякі компанії пропонують кредит на 2-3 місяці);
  • Середня сума кредиту становить 10-20 тис. грн (крім того, можна знайти МФО з максимальною сумою позики в розмірі 3 тис., 5 тис., 30 тис. грн);
  • Вік позичальника - кредити видаються від 18 років до 65 років (зверніть увагу, в деяких компаніях існує обмеження за віком в 60 років, 70, 75 і 80 років);
  • Процентна ставка - 0,01 - 5% на місяць. Багато компаній пропонують безвідсоткові кредити для позичальників, які вперше оформлюють позику. Для позичальників з поганою кредитною історією процентна ставка буде більшою.
  • Документи для оформлення позики: банківська карта, паспорт, ідентифікаційний код

Юридичні тонкощі небанківського онлайн кредитування

Незважаючи на той факт, що позичальник не відвідує відділення кредитної установи, підписати договір кредитування все ж доведеться. Підписання договору здійснюється в електронному вигляді різними способами (відправленням смс повідомлення з угодою, відправкою угоди електронною поштою і т.д.). Такий електронний кредитний договір має юридичну силу, регулюється Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг». Взаємодії між кредитором і позичальником при оформленні онлайн кредитів на карту регулюються ст. 1054-1057 Цивільного кодексу України.


Кредити на карту онлайн - найкращі сервіси

Швидкий пошук

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram