Гроші в банку, банку в сейфі - 18.06.2018

Отже, довгоочікувана відпустка скоро настане: путівка куплена, валізи запаковані, кіт залишається з сусідами…а як бути з цінностями, які на довгий час залишаються без нагляду? // 18.06.2018

Якщо у вас немає бажання грати зі злодіями в азартні ігри «знайшов-не знайшов», а варто відзначити, що перевага на боці професіоналів, має сенс пошукати для найбільш цінних речей безпечне місце серйозніше, ніж будинок без господарів.

Якщо мова йде про готівку, то досить непоганим рішенням стало б розміщення їх на депозит до 17.7% річних в Банку АЛЬЯНС: і за збереження можна не хвилюватися, і, повернувшись з поїздки, чудові відсотки на вклад отримати.

Але що робити, якщо мова йде про сімейні реліквії в вигляді дорогоцінних прикрас, картин або просто особливо важливих документів? Де знайти для них затишне місце? Виявляється, таке місце існує! Причому знаходиться під цілодобовою охороною, а вимоги до рівня безпеки його сховища високі і строго регламентовані. Здогадалися? Так-так, мова йде про банківські сейфи в Банку Альянс. А скористатися ними можна за допомогою послуги з оренди індивідуального сейфа.

Для цього необхідно:

  • Визначитися з розміром скриньки, в якій будуть зберігатися цінності (від цього залежить вартість оренди - від 4 грн. / день)
  • Звернутися в найближче до вас відділення Банку АЛЬЯНС
  • Підписати договір оренди і оплатити послугу.

Ну, а далі - насолоджуватися заслуженим відпочинком. Адже переваги такого варіанту зберігання очевидні:

  • Конфіденційність - співробітники банку не знають про вміст вашого сейфа.
  • Безпека - відкрити сейф можна тільки за допомогою двох ключів, один з яких знаходиться у співробітника банку, а другий - у вас. Без вашої присутності і вашого ключа - сейф відкрити неможливо.
  • Свобода вибору - розмір осередку, термін оренди (від 1 дня) і довірену особу, яка може отримати доступ до вашого сейфу - ви обираєте самостійно.

Для отримання інформації щодо наявності вільних сейфів залиште заявку на сайті Банку АЛЬЯНС або зателефонуйте за номером - 0 800 60 22 22 (безкоштовно по Україні).

Швидкий пошук


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма