СГ «ТАС» виплатила близько 300 тис. грн за договором «Правильне КАСКО» 13.02.2020

Злива, що стрімко переходить в крижаний дощ, а згодом в заметіль з мокрим снігом – що ж, зимова погода часто «обдаровує» нас несподіванками, щоправда, здебільшого не дуже приємними. // 13.02.2020

Особливо коли всі ці «сюрпризи» спостерігаєш не з вікна теплої оселі, а в дорозі, тим більше перебуваючи за кермом. Саме «витівки» зими часто-густо стають причиною серйозних аварій на дорогах.

Різке погіршення погодних умов – несподіваний снігопад з хуртовиною – застало зненацька і одного з клієнтів Страхової групи «ТАС». Інцидент стався на трасі в Житомирській області. На слизькій дорозі його автомобіль Mazda 6 повело, водій не зміг впоратися з керуванням, в результаті чого допустив зіткнення з легковиком Audi, що рухався попереду. Внаслідок ДТП було пошкоджено передню частину Mazda: деформовано обидва крила, бампер, розбито блок-фари.

Страхова група «ТАС», де автомобіль застраховано за договором «Правильне КАСКО», вивчивши обставини пригоди, визнала її страховою подією та прийняла рішення про виплату автовласникові належного відшкодування в розмірі завданих йому збитків, що склали 297870 грн. Варто додати, що врегульовано вказаний страховий випадок було лише за тиждень з моменту ДТП – вже за сім днів гроші було перераховано на рахунок СТО, де здійснюватиметься відновлювальний ремонт авто.

Зазначимо, що оперативні виплати є однією з беззаперечних переваг договору «Правильне КАСКО» від СГ «ТАС»: збитки страхувальникам відшкодовуються впродовж 15 робочих днів за всіма випадками, окрім викрадення чи знищення транспортного засобу, в разі яких виплати здійснюються протягом 25 днів.

Швидкий пошук


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

ШвидкоДеньги

Быстрый займ онлайн на карту

Сумма: от 500 до 50 000 грн.

Срок: до 365 дней

Возраст: от 18 лет до 80 лет.

Документы: любая банковская карта и ИНН© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com