СГ "ТАС" увійшла в ТОП-3 страховиків країни за обсягом чистих платежів - 13.09.2018

Страхова група ТАС продовжує зміцнювати свої позиції серед лідерів ринку страхування України. // 13.09.2018

Саме про це свідчать рейтинги, оприлюднені авторитетним спеціалізованим виданням Insurance TOP за підсумками перших шести місяців поточного року.

Так, обсяг залучених впродовж І півріччя чистих премій – 548 585 тис. грн – дозволив СГ «ТАС» за рік піднятись на одну сходинку у відповідній рейтинговій таблиці: компанія зайняла гідне місце в ТОП-3 найбільших страховиків країни.

В свою чергу, за показником виплат СГ «ТАС» піднялася в рейтинговій таблиці на дві сходинки: виплативши впродовж січня – червня поточного року за укладеними договорами страхування 256 916,3 тис. грн відшкодувань, компанія посіла п’яте місце на ринку.

Зміцнила свої позиції СГ «ТАС» й в окремих сегментах ринку. Зокрема, за даними Insurance TOP, Страхова група «ТАС» стала четвертую на ринку туристичного страхування (страхування медичних витрат), тоді як рік тому посідала п’яту сходинку відповідного рейтингу. В свою чергу, обсяг платежів, залучених за договорами добровільного медичного страхування, забезпечив СГ «ТАС» 12 місце, хоча ще рік тому компанія посідала 17 позицію у вказаній рейтинговій таблиці. Водночас в рейтингу страховиків, що працюють на ринку страхування від нещасних випадків, Страхова група «ТАС» змінила 15 місце, яке посідала за підсумками І півріччя минулого року, на 13-е, яке зайняла цього року. В свою чергу, обсяг продажів договорів страхування на випадок хвороби забезпечив СГ «ТАС» п’яте місце у відповідному рейтингу, тоді як за результатами січня – червня минулого року компанія посідала шосту сходинку в рейтинговій таблиці.

Крім того, СГ «ТАС» поліпшила свої рейтингові показники на ринку страхування сільськогосподарської продукції: 10 місце за підсумками шести місяців цього року проти дванадцятого, яке компанія посіла за результатами аналогічного періоду минулого року.

На ринку авіаційного страхування високі позиції Страхової групи «ТАС» залишились незмінними – як і рік тому, в цьому сегменті компанія займає четверте місце серед страховиків України.

Зауважимо, що традиційно високі позиції Страхова група «ТАС» зайняла на ринку автострахування. Залишаючись однією з беззаперечних лідерів ринку «автоцивілки», за даними Insurance TOP, компанія зміцнила свої позиції в «десятці» найбільших страховиків країни на ринку КАСКО, піднявшись за рік на одну сходинку у відповідній рейтинговій таблиці і посівши за підсумками шести місяців 2018 року восьме місце.

Залишається додати, що за розміром страхових резервів СГ «ТАС», згідно з оприлюдненою статистикою, посідає п’яте місце серед вітчизняних страховиків, за обсягом активів – восьме, за показником власного капіталу – шосте, за розміром гарантійного фонду – четверте.

Швидкий пошук


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма