про твої фінанси

Від тенге до гривні: як здійснити грошовий переказ з Казахстану в Україну

Казахстан - дев'ята за величиною держава в світі і найбільша що не мае виходів до океану, батьківщина тюльпанів і яблук, місце, де знаходиться Байконур і Балхаш, а також численні заповідники. І хоча найбільш тісні економічні зв'язки країна має зі своїми сусідами - Росією, Киргизстаном, Узбекистаном і Китаєм, потреба в здійсненні переказів національної та іноземної валюти в Україну теж є. Про те, які способи для цього існують, розповість Prostobank.ua

Короткий зміст і посилання по темі

  1. Системи грошових переказів
  2. Переказ за допомогою міжнародної системи платежів SWIFT
  3. Переказ з картки на картку (Р2Р)
  4. Поштовий переказ Казпошти
  5. Електронні гаманці та віртуальні гроші
  6. Актуальний курс тенге
Відео по темі

Loading...

Системи грошових переказів

З моменту заборони в 2017 році діяльності систем грошових переказів російського походження в Україні, найбільш доступними варіантами для МІЖНАРОДНИХ переказів в Україні стали Western Union і MoneyGram. І хоча на сайтах деяких казахських банків все ще можна зустріти пропозицію здійснити переказ в Україну через системи Юністрім і Золота Корона, найімовірніше, інформація на таких сайтах просто не оновлена ​​своєчасно.

Доброю новиною є те, що в Казахстані є місцева система грошових переказів Faster, також здійснює перекази в країни СНД. Причому в разі відправки невеликих сум, її тарифи найбільш привабливі. Максимальна ж сума переказу становить 10 тис.доларів США (еквівалент).

Тариф на здійснення платежу з Казахстану в Україну в серпні-2018

Сума переказу

Western Union

MoneyGram

Faster

500$

14$

15$

10$

1000$

19$

20$

20$

Перевага платежу через системи грошових переказів в тому, що немає необхідності відкривати рахунки в банку, швидкості (афішується - миттєва) і надійність.

Переказ за допомогою міжнародної системи платежів SWIFT

У разі здійснення платежу на суму, що перевищує 10 тис.доларів США або якщо потреба здійснювати платежі виникає регулярно, найбільш підходящим варіантом буде відправка грошей через систему SWIFT. Це надійний і найбільш дешевий спосіб. Однак для переказу в цьому випадку буде потрібна наявність у обох сторін рахунків в банках, відкритих у валюті переказу. При цьому одержувач переказу повинен повідомити відправнику всі необхідні для його здійснення реквізити. Вартість переказу встановлюється кожним банком самостійно, але зазвичай це фіксована сума в розмірі 30-40 $. Платіж доведеться чекати в середньому 3-5 днів.

Переказ з картки на картку (Р2Р)

Якщо сума переказу невелика, а в обох сторін є банківські карти, то здійснити переказ простіше і зручніше за допомогою відповідних сервісів. Таку послугу на своїх сайтах пропонують казахські банки: тариф на переказ в цьому випадку залежить від тарифної політики банку, але в найбільших установах становить 1% + 2 $ (або 400 тенге).

Той же принцип роботи і у спеціальних фінансових онлайн сервісів. Найбільш популярні з них: TransferWise і PaySend. Перевага такого способу переказу в швидкості (в середньому - 15-30 хвилин), цілодобовій доступності і невисоких тарифах.

Порівняння вартості переказу з карти на карту з Казахстану в Україну в 2018 році (розрахунок курсу станом на 20.08.2018)

Сума переказу

Тариф

PaySend (відправити можна тільки тенге, отримати тільки гривню)

TransferWise (отримати можна тільки гривню)

SendMoney24

500$ (або 183 000 тенге)

Комісія за транзакцію: 199 тенге

Курс 1 UAH = 13,1017 KZT

Сума до отримання: 13 952,46 грн

Комісія за транзакцію: 13,19 $

Курс 1 $ = 27,69 грн.

Сума до отримання: 13 479,77 грн

Комісія за транзакцію: 25 $

Сума до отримання: 500 $

1 000$

(Максимальна сума переказу 196 711,43 тенге)

Комісія за транзакцію: 23,94 $

Курс 1 $ = 27,69 грн.

Сума до отримання: 27 027,10 грн.

Комісія за транзакцію: 50 $

Сума до отримання 1000 $

Поштовий переказ Казпошти

Якщо у вас немає бажання зв'язуватися з банками або якщо одержувач вашого переказу живе в українській глибинці, де немає банківських відділень, можна скористатися послугою Казпошти з міжнародних поштових переказів. Максимальна сума переказу складе еквівалент 3 000 доларів США, правда, здійснити такий переказ можна тільки в тенге, видача переказу - в національній валюті країни отримання або іноземній валюті (тобто конвертації уникнути не вийде).

До ваших послуг два види переказів:

  • Терміновий - доставляється протягом 30 хвилин. Такі перекази безадресні, тобто отримати їх можна в будь-якому відділенні поштового зв'язку України. Комісія за відправку складе 2,5% (мін. 200 тенге);
  • Електронний. На відміну від термінових переказів, електронні перекази - адресні, тобто при відправці необхідно вказати конкретну адресу отримання переказу (за місцем проживання одержувача). Швидкість доставки складає 60 хвилин, а для віддалених населених пунктів - 1-3 дні. Тариф на переказ складе 5% (хв. 300 тенге).

Електронні гаманці та віртуальні гроші

Переказати гроші за кордон можна також відкривши свій електронний гаманець. Ось тільки деякі з них: Perfect Money, PAYEER, Advanced Cash, SolidTrustPay (STP), Skrill. В цьому випадку вам необхідно буде відкрити собі онлайн гаманець, завести на свій рахунок кошти і переслати їх на такий же гаманець одержувача. Однак при цьому слід пам'ятати про існування можливих комісій: за відкриття рахунку, його поповнення, переказ, виведення коштів одержувачем, а також плати за обслуговування гаманця і конвертацію.

Переказ можна здійснити і за допомогою придбання криптовалюти - біткоіни, наприклад, - з подальшою передачею їх одержувачу. Але і в цьому випадку необхідно пам'ятати про всі перераховані вище комісії, а також про те, що курс криптовалюти дуже нестабільний, а значить, в результаті угоди ви можете як виграти на його коливаннях, так і програти.Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН

Корисні статті з даної тематики© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com