Укрпошта: тарифи на послуги, адреси відділень, офіційний сайт - 11.03.2006

Які послуги сьогодні надає Укрпошта? Де знаходяться відділення Укрпошти? Який офіційний сайт Укрпошти? Чи варто здійснювати переказ грошей через Укрпошту? На ці та інші питання Ви зможете знайти відповіді в цій замітці. // 11.03.2006

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" - національний оператор поштового зв'язку України, яка є членом Всесвітнього поштового союзу з 1947 року.
Підприємство "Укрпошта" функціонує як самостійна господарська одиниця з 1994 року, і йому також належить "Дирекція розробки знаків поштової оплати" (до 5 листопада 2008 року - "Видавництво "Марка України"), що випускає офіційні поштові марки та інші знаки поштової оплати України.

Адреси філій і відділень Укрпошти в Україні можна знайти на офіційному сайті компанії на сторінці "Філії Укрпошти "

Офіційний сайт Укрпошти - http://www.ukrposhta.com
Основні послуги Укрпошти:

  • послуги поштового зв'язку - приймання, обробка, перевезення та доставка поштових посилок, повідомлень тощо.
  • фінансові послуги - грошові перекази по Україні та за кордон, перекази грошей через міжнародні системи грошових переказів, виплата і доставка пенсій, прийом платежів тощо.

Актуальні тарифи на послуги Укрпошти можна подивитися на сайті Укрпошти в розділі "Тарифи"

Для довідки

Щоб порівняти тарифи Укрпошти на здійснення грошових переказів по україні та закордон з тарифами інших систем грошових переказів, необхідно відвідати розділ "Рейтинги грошових переказів" на нашому сайті.

Швидкий пошук