Інтернет-сервіси грошових переказів TransferWise, TransferGo, PaySend і інші: у чому їх переваги? - 06.05.2019

І які ризики користування? - розпитував експертів Prostobank.ua // 06.05.2019

Діана Яворська, начальник відділу обслуговування фізичних осіб RwS bank

В сучасному світі клієнтам важливо аби послуги, якими вони користуються були максимально простими та доступними у користуванні. Тому інтернет сервіси грошових переказів (P2P) дозволяють легко та оперативно переказувати кошти з одного рахунку на інший. При цьому, ні відправнику, ні одержувачу не доводиться відвідувати банк чи поштове відділення, а також заповнювати зайві документи. Перекази можна робити через Інтернет, як за допомогою комп’ютера, так і з мобільного пристрою. Мобільні додатки дозволяють клієнтам прив’язувати наявні у них кредитні та дебетові карти без необхідності відкривати рахунок або замовляти нову платіжну карту.

Значною перевагою  таких сервісів є миттєвість, адже переказ здійснюється в режимі онлайн і гроші зараховуються на ваш рахунок буквально в лічені секунди. Всі платежі захищені за допомогою аутентифікації 3D Secure. Крім того, дані сайти мають цілодобову технічну підтримку, що також зручно користувачеві.

Для компаній, що здійснюють дані перекази, перевагою є отримання комісії при використанні міжбанківського середнього обмінного курсу, на відміну від традиційних валютних переказів, де існують курси покупки і продажу, а брокер бере різницю між ними.

Олексій Морозов, начальник відділу пасивних продуктів і транзакційного бізнесу Банку Кредит Дніпро

Численні Інтернет-сервіси грошових переказів декларують меншу вартість в порівнянні з аналогічними банківськими сервісами та світовими грандами грошових переказів (Western Union, Money Gram та ін), але програють їм репутаційно і викликають меншу довіру у значної частини клієнтів, готових доплатити за надійність.

Швидкий пошук
Кумедне відео