В СГ «ТАС» стартує акція «22 роки: все тільки починається!»

19 жовтня Страхова група «ТАС» святкуватиме день народження – 22 роки з дня заснування. І традиційно з нагоди свого свята компанія оголошує цікаву акцію для клієнтів.

Отже, в рамках цьогорічної акції «22 роки: все тільки починається!» СГ «ТАС» пропонує страхувальникам скористатися унікальною нагодою отримати знижку до 1000 грн при оформленні договору медичного страхування «ТАС-Доктор»! Знижка надається за умови придбання клієнтом комплексних договорів-бестселерів від СГ «ТАС» «Повний автозахист» або «Повний житлозахист». Розмір знижки залежить від обраної програми страхування.

Отже, впродовж цілого місяця клієнти Страхової групи «ТАС», дбаючи про страховий захист свого житла та автомобіля, заразом отримують унікальну можливість за найвигіднішою ціною убезпечити себе на випадок критичних захворювань, лікування яких просто не по кишені більшості українців.

Залишається додати, що акція «22 роки: все тільки починається!» триватиме по всій мережі продажів СГ «ТАС» з 16 жовтня до 16 листопада 2020 року включно.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися на сайті компанії https://sgtas.com.ua/ua/special-offers/ та за телефонами її гарячої лінії.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.