СГ «ТАС» виплатила понад 1,2 млн грн за пошкоджений в аварії самоскид

Ця дорожньо-транспортна пригода сталася на Одещині на самому світанку, на майже порожній від автівок трасі.

Як то кажуть, ніщо не віщувало біди: умови для автомобільного руху були більш ніж сприятливими. Тим не менш наслідки автотрощі виявилися просто колосальними...

Спеціалізований вантажний самоскид ВАРЗ МБ-4141 їхав трасою, коли просто на нього із зустрічної смуги вилетів автомобіль Nissan. Як з’ясувалося згодом, водій легковика дуже поспішав у справах, тож вирішив піти на обгін транспортного засобу, що рухався перед ним, не зваживши на те, що «зустрічкою» прямує ваговоз. Небезпечний маневр виявився невдалим і закінчився лобовим зіткненням. Сам водій Nissan в аварії зазнав численних травм, і його було госпіталізовано.

Обидва автомобілі внаслідок удару було серйозно пошкоджено. Так, за висновком експертів, авто винуватця ДТП взагалі не підлягає відновленню – здійснювати його ремонт недоцільно. Значних пошкоджень зазнав і вантажний автомобіль: в результаті зіткнення було пошкоджено кабіну самоскида, бампер, решітку радіатора тощо.

Страхова група «ТАС», де ВАРЗ МБ-4141 було застраховано за договором «Правильне КАСКО», вивчивши обставини інциденту, визнала страховий випадок та врегулювала його, виплативши власникові вантажівки належне страхове відшкодування в розмірі 1210268 грн.

Нагадаємо, за останніми даними, Страхова група «ТАС», що вже давно посідає лідируючі позиції на ринку автострахування, щодня виплачує за укладеними договорами страхування в середньому 4,5 млн грн, з яких 3,6 млн грн – за полісами обов’язкової «автоцивілки», «Зеленою карткою» та договорами КАСКО.

 

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 20 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код