CEO UNIQA Insurance Group Андреас Брандштеттер новий президент Insurance Europe

На генеральній асамблеї Insurance Europe, федерації, що представляє інтереси європейських страхових і перестрахувальних компаній, що відбулася вчора в Мадриді, Андреас Брандштеттер, голова правління UNIQA Insurance Group AG (UNIQA), був обраний президентом федерації на наступні три роки.

  • Трирічний мандат до 2021 року
  • Стихійні лиха, пенсійне забезпечення, кібер-ризик і «великі дані» − це великі глобальні проблеми

Insurance Europe, що представляє інтереси європейських страхових компаній, веде інтенсивний діалог з відповідними інститутами ЄС, що крім роботи з Європейським парламентом і його членами, зокрема, включає роботу з комісарами фінансового ринку,  діяльність по захисту прав споживачів та внутрішнього ринку,  участь в робочих групах європейської Ради. Андреас Брандштеттер коментує: «Крім майбутнього огляду Solvency II та необхідних коригувань нормативних положень, в найближчі роки я бачу два основних фокуси: по-перше, питання недострахування в Європі щодо стихійних лих, пенсій і кібер-ризиків, а по-друге, питання про обережне поводження з даними про клієнтів в епоху цифрових технологій». 

Недостатнє страхування як ризик для суспільства 

«В результаті недострахування  ризиків стихійних лих, тільки одна третина втрат в розмірі 280 млрд. євро в 2017 році була покрита страхуванням. Недострахування пенсій є національний економічний ризик, який в даний час уряди європейських країн покладають на наших дітей та онуків. Ґрунтуючись на даних демографічного розвитку та очікуваної тривалості життя, цей «пенсійний розрив» оцінюється в 59 трильйонів євро в глобальному масштабі. Наша мета − заохочувати європейських законодавців бути відкритими, шукати рішення відповідно до їх довгострокової відповідальності і встановлювати стимули, які мотивують європейських громадян на страхування приватних пенсій», − говорить А. Брандштеттер. 

Великі дані (Big Data) і захист споживачів 

Одним з ключових завдань майбутнього є Big Data і штучний інтелект. Андреас Брандштеттер: «Глобальний захист споживачів повинен  бути головним пріоритетом в епоху цифрових технологій. Для європейських страхових компаній основним принципом є те, що наші клієнти повинні завжди мати можливість самостійно вирішувати, як їх дані використовуються. Але, в той же час, ми ведемо інтенсивний діалог з європейськими інститутами, щоб ті ж правила застосовувалися до всіх учасників ринку, включаючи фінтех і іншуртех і, особливо, до технологічних платформ і технологічних гігантів  за межами Європи».

Швидкий пошук
Кумедне відео