Чи зобов'язаний банк інформувати кожного клієнта про внесені в тарифи зміни 14.09.2020

Яка процедура зміни тарифів на банківське обслуговування населення? Чи зобов'язаний банк інформувати кожного клієнта про внесені зміни і яким способом? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua // 14.09.2020

Катерина Шевченко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу і CRM Банку Кредит Дніпро

Банки вказують всі тарифи на продукти і послуги, а також прописують порядок їх зміни в договорах, які надаються клієнтам для уважного ознайомлення і підписання в знак згоди з умовами обслуговування.

Про зміну публічних тарифів банк повинен попереджати клієнтів завчасно. Наприклад, відповідно до Закону України "Про платіжні системи та переказ грошей" про зміни тарифів на здійснення платежів і карткових переказів слід повідомити не менше, ніж за 30 днів до дати введення нових тарифів.

Банк може повідомити клієнта про майбутню зміну тарифів за допомогою різних каналів зв'язку: повідомленням в месенджері або в інтернет / онлайн банкінгу, телефонним дзвінком або розмістивши відповідну інформацію на своєму веб-сайті.

Крім того, клієнт завжди може самостійно уточнити актуальні тарифи, зателефонувавши в інформаційний центр банку, і таким чином виключити виникнення спору ситуації через недостатню інформованість.

Надання банками своїм клієнтам повної прозорої і достовірної інформації про банківські продукти та послуги, включаючи їх тарифікацію, є необхідною умовою побудови цивілізованих взаємин і підвищення довіри до банківської системи, без чого неможливий розвиток фінансової інклюзії.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.