Нові монети Монетного двору Польщі — уже у відділеннях РАДАБАНК! - 13.08.2019

РАДАБАНК пропонує своїм клієнтам монети та набори монет Монетного двору Польщі. // 13.08.2019

Гарно оформлений набір із семи срібних монет «Гетьмани України» — престижний подарунок та цінний сувенір. До набору входять срібні монети «Дмитро Вишневецький», «Петро Сагайдачний», «Петро Дорошенко», «Богдан Хмельницький», «Іван Мазепа», «Пилип Орлик» та «Іван Виговський».

Монетний двір Польщі та РАДАБАНК пропонують також ідею ідеального подарунку для коханої людини – срібну підвіску з котиками у романтичних обіймах «Обійми мене». Час невгамовний, тому не марнуйте його та покажіть, скільки у вас романтики, потурбуйтеся про емоційний бік стосунків.

Срібна із позолотою монета «Переможцю!» — символ перемоги для елегантного подарунку сильній особистості. Це амулет, що надасть сили у важну хвилину. Окрилена жіноча фігура з лавровим вінцем — це Вікторія, римська богиня перемоги. Лев символізує силу та відвагу, а опущений меч на закликає до нападу, а знаменує завершену праву. Усі ці символи використані в унікальному дизайні монети «In Victoria» 2019 року.

Такий подарунок здивує та залишиться з власником надовго.. Майстерно відчеканена монета — не лише пам’ятний сувенір, а й інвестиція. РАДАБАНК — банк для тих, хто хоче зберегти свої гроші. Інвестиція у монети — це підмога після виходу на пенсію, а також можливість зниження ризиків знецінення збережень після крутих змін у державі чи економіці.

Детальніше про ці та інші монети — тут.

Швидкий пошук

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН