Кредобанк розпочав п’ятий сезон проєкту «Кіно в парку з KredoBank»

Кредобанк розпочав п’ятий сезон щотижневих кінопоказів під відкритим небом «Кіно в парку з KredoBank» у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, які триватимуть до вересня 2021 року кожної п’ятниці й суботи.

Під час відкриття сезону кінопоказів, яке пройшло 17 липня 2021 року,  відбувся перегляд мультфільму «Співай». Надалі фільми чи мультфільми, які транслюватимуть кожної суботи, глядачі визначатимуть методом голосування із запропонованого списку на сторінці проєкту «Кіно в парку з KredoBank». П’ятничні кіносеанси обиратимуть організатори заходу – у липні будуть мультфільми, у серпні - кіно, що отримало або було номіноване на "Оскар", а у вересні – фільми, тематика яких буде пов’язана з підприємницькою діяльністю та бізнесом.

«Проєкт «Кіно в парку з KredoBank» ми започаткували у 2016 році. Завдяки людям, які активно відвідують кіносеанси в Парку культури, цей проєкт живе і до сьогодні. На жаль, минулого року через пандемію банк відмовився від масових заходів. До речі, якщо ситуація знову буде загострюватися – кінопокази призупинимо. Вхід в кіно є безоплатним, потрібно мати лише гарний настрій. Львів’яни та гості для зручності можуть взяти з собою килимок. Окрім того, глядачі мають можливість отримати подарунки від Кредобанку. Ми щиро радіємо, що маємо сьогодні змогу проводити такі зустрічі - «Кіно в парку з KredoBank», адже нам усім цього не вистачало.», говорить менеджерка проєкту «Кіно в парку з KredoBank» Ольга Брень

Кінопокази відбуватимуться щотижня о 21:15 у партнерстві з ЛКП «Львівський кіноцентр». Про зміни в графіку показів через погодні умови або інші обставини, львів’ян та гостей міста організатори інформуватимуть на фейсбук-сторінці «Кіно в парку з KredoBank»

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку