Кредобанк - лідер в рейтингу надійності банківських депозитів від "Стандарт-Рейтинг"

Кредобанк очолив рейтинг надійності банківських депозитів, який проводило рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" за підсумками першого кварталу 2022 року.

При розрахунку рейтингу аналітики агентства взяли до уваги те, що частка непрацюючих кредитів (NPL) Кредобанку станом на кінець першого кварталу 2022 року була майже вдвічі меншою за середнє значення показника по банкам, які брали участь у рейтингу - лише 7,12%.

Тридцять шостий "Рейтинг надійності банківських депозитів" агентства «Стандарт рейтинг» оцінювався за моделлю CAMEL. Під час формування рейтингу аналітики агентства враховували капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.

«Лідерство Кредобанку відображає «правильний» підхід у роботі й взаєминах з клієнтами, який банк стратегічно прийняв для всіх своїх продуктів, які складають весь «правильний» пакет.», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

На початку травня 2022 року за підсумками першого кварталу цього року Кредобанк увійшов до десятки лідерів за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень та піднявся на три позиції - посів восьму сходинку в ренкінгу фінансової надійності банків України від YouControl. Окрім того, Кредобанк увійшов у ТОП-5 першого «воєнного» рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» і піднявся на одну позицію у ренкінгу банків за показником лояльності вкладників. 

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».

Кредити на карту онлайн - найкращі сервіси

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram