Ідея Банк визнано «Мобільний проривом року» в рамках Mastercard Day 2020

Международная платежная система Mastercard провела традиционную ежегодную конференцию Mastercard Day 2020. В этом году мероприятие прошло в формате онлайн.

Традиційно нагороди «Досягнення 2020» в різних номінаціях отримали українські банки, які продемонстрували успіхи в своїх пріоритетних напрямках. Всього нагородами були відзначені 10 банків. 

Ідея Банк отримав нагороду «Mobile breakthrough 2020» за проект мобільного банкінгу О.Банк, який був виведений на ринок на початку 2020 року. 

«Перша категорія номінацій для тих - для кого всі труднощі тільки привід для того, щоб зробити перший крок, взяти нову висоту, крок для тих, хто діє поза шаблонами, хто бере на себе сміливість, хто наважується, і реально отримує круті результати, - відзначила під час онлайн-нагородження Анна Онищенко, віце-президент по роботі з клієнтами Mastercard в Україні і

Молдові. - Запускати новий масштабний проект в часи нестабільності - показник сміливості та впевненості в своїх силах, а коли він стає ще яскравішим і успішним - це справді прорив». 

Додаток O.Bank має низку як класичних функцій дистанційного банкінгу (відображення рахунків, перекази коштів, платежі мобільного зв'язку, інтернету і телефонії, відкриття депозитів і погашення кредитів, обмін валют), так і низку нововведень. 

У додатку інтегрований цифровий гаманець Masterpass®. Завдяки цьому клієнти Ідея Банку зможуть використовувати карти різних українських банків, раніше зареєстровані в Masterpass®, для зручних грошових переказів безпосередньо в додатку. У планах - використання можливостей Masterpass® для здійснення інших операцій. Цифровий гаманець Masterpass® безпечно зберігає дані платіжних карт різних банків і платіжних систем, надаючи можливість розраховуватися онлайн швидше і зручніше - без необхідності кожного разу вводити реквізити карт для оплати. Надійність і безпека розрахунків з Masterpass® гарантована міжнародними стандартами Mastercard.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская область, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано-Франковск

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога