Банк Кредит Дніпро у четвертому кварталі 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 189 млн грн

Банк Кредит Дніпро у жовтні-грудні 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 189 млн грн – до 2,1 млрд грн.

Найкращу квартальну динаміку продемонстрували строкові вклади на 6 місяців, а також кошти на поточних і карткових рахунках. Загальний роздрібний портфель фінустанови, з урахуванням поточних і карткових рахунків, за підсумками року перевищив 3,3 млрд грн, із яких понад 62% – кошти в національній валюті. Близько 70% строкових вкладів розміщено на терміни від півроку і більше.

«Поступальне нарощення гривневого складника нашого роздрібного депозитного портфеля – продумана стратегія, спрямована на акумулювання ресурсу для розвитку програм споживчого кредитування, які ми активно і результативно розвивали в 2019 році, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – У новому році ми маємо намір зберегти фокус бізнес-активності на кредитуванні населення і будемо мотивувати діючих і нових клієнтів довіряти нам свої кошти за рахунок синергії перевірених на практиці інструментів: однієї з найкращих цінових пропозицій на ринку, гнучких термінів і умов розміщення вкладів, можливості дистанційного відкриття депозиту під підвищену ставку, цікавих акційних фішок.

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на термін від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com