Альфа-Банк Україна та МХП тепер обмінюються лише електронними документами

Альфа-Банк Україна та агроіндустріальний холдинг МХП повністю перейшли на електронний документообіг між собою, у тому числі за кредитними продуктами. Це дозволило суттєво скоротити час як клієнта, так і банка.

Альфа-Банк Україна та МХП обмінюються лише електронними документами. Так, оформлення гарантій, кредитів, валютообмін, здійснення зарплатно-карткових операцій тощо відбувається в цифровому вигляді з електронним підписом. При цьому всі необхідні документи МХП приймаються банком також в електронному вигляді.

Варто зазначити, що в МХП вже близько року триває глобальний проєкт щодо впровадження рішень для переведення усіх взаємодій з партнерами та підрядниками на повністю електронний документообіг. 

«До кінця 2021 року МХП повністю відмовиться від паперів у роботі з договорами та іншими документами, що мають юридичне значення – вони підписуватимуться в цифровому вигляді з накладенням електронного підпису. Тому ми раді, що Альфа-Банк став одним із перших великих партнерів, який підтримав нашу paperless-кампанію та закликає всіх долучатися до процесу впровадження paperless в Україні», – коментує Вікторія Капелюшна, заступниця Голови правління, фінансова директорка холдингу МХП.

«З кінця минулого року ми перевели понад 1600 корпоративних клієнтів на електронний документообіг, створивши власний акредитований центр сертифікації електронних ключів, які повністю інтегровані в систему дистанційного банківського обслуговування, – зазначила Лілія Лиманська, Віце-президент, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна. – МХП став першим клієнтом, з яким банк співпрацює на умовах 100% paperless». 

Перехід на електронний документообіг між компаніями став можливим завдяки загальному курсу держави на цифровізацію. Яскравим прикладом якого є активний розвиток порталу Дія з надання доступу до електронних документів та різноманітних сервісів.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Перший автоломбард

Кредит под залог авто от 4,5% в месяц. Автоломбард с правом вождения (без стоянки)

Решение по кредиту в день обращения.

320+ отделений автоломбардов в 115 городах Украины.

Без справки о доходах и переоформления машины.

Сумма кредита от 15 000 грн. до 499 999 грн.

Срок кредитования до 36 месяцев.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%