«Спостерігається позитивна динаміка обсягів кредитування клієнтів сегменту МСБ», — начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК Олена Гайдун 09.10.2019

РАДАБАНК значну увагу приділяє роботі з МСБ та постійно вдосконалює свою продуктову лінійку. // 09.10.2019

Кредитні заявки проходять  через розгляд попередньої заявки, що дозволяє клієнту отримати рішення з мінімальним пакетом документів. З кожним клієнтом Банк працює індивідуально: погашення вибудовуються з урахуванням сезонності та специфіки бізнесу.

«Зараз спостерігається позитивна динаміка обсягів кредитування клієнтів сегменту МСБ, при цьому відбувається зниження відсоткових ставок  на тлі зменшення облікової ставки НБУ та інфляції», — коментує начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК Олена Гайдун.

Олена зазначила, що найбільшим попитом у клієнтів користуються гарантійні операції та кредитування: кредитні лінії та овердрафти. Також популярні гарантії для участі у тендерах на електронних торговельних майданчиках, а у виробників та оптових продавців популярністю користується факторинг.

«В найближчому майбутньому обсяги кредитування збільшуватимуться, при цьому відсоткові ставки мають тенденцію до зниження», — додала начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК.

Нагадаємо, що з 1 жовтня  2019 р. клієнтам малого бізнесу РАДАБАНК став доступним  кредит «Обігові кошти на розвиток бізнесу»

За матеріалами журналу БІЗНЕС (вересень 2019 р.): https://business.ua/finances/6621-pidstaviti-pleche

Швидкий пошук


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com