За підсумками ІІІ кварталу СГ «ТАС» вчергове підтвердила звання лідера ринку ОСЦПВ

Моторне (страхове) бюро України оприлюднило підсумки роботи ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за ІІІ квартал поточного року.

Отже, як повідомляє МТСБУ, в липні – вересні в Україні загалом було оформлено 2413846 полісів обов’язкової «автоцивілки»,  за якими залучено сумарно 1,94 млрд грн страхових платежів.

Страхова група «ТАС», яка впродовж останніх років міцно утримує перше місце в сегменті обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, за результатами звітного періоду вчергове підтвердила звання лідера: за три місяці компанією було зібрано за полісами ОСЦПВ понад 232,9 млн грн страхових платежів, що є найвищим показником на ринку.

Безперечним лідером стала СГ «ТАС» і за кількістю врегульованих страхових випадків та сумою виплачених за ними відшкодувань. Так, за три місяці страховиком було врегульовано за полісами обов’язкової «автоцивілки» 5043 страхових випадки, що становить 8,09% від загальної кількості страхових подій, врегульованих за вказаний період всіма 42 учасниками ринку.

Перше місце традиційно посіла СГ «ТАС» і за загальним обсягом виплат, що їх було здійснено за полісами ОСЦПВ за три місяці, – сукупна сума відшкодувань компанії на 27,4% перевищує відповідний показник страховика, який став другим у вказаному рейтингу МТСБУ.

Залишається додати, що за якістю та швидкістю врегулювання компанія  також вчергове увійшла до числа беззаперечних лідерів ринку, що наочно підтверджує як відповідний звіт бюро за результатами липня – вересня 2021 року, так і «світлофор» МТСБУ, згідно з яким СГ «ТАС» стабільно посідає гідне місце у «зеленій» зоні за всіма показниками.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.