Введення військового стану не позначиться на роботі страхової компанії "ІНГО Україна" - голова правління Ігор Гордієнко - 28.11.2018

Введення військового стану не позначиться на роботі страхової компанії ІНГО Україна та не призведе до змін політик прийняття на страхування та врегулювання страхових випадків у регіонах дії військового стану. // 28.11.2018

«ІНГО Україна» і надалі буде діяти виключно в правовому полі українського законодавства, - відзначив голова правління АСК «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко. – «Компанія виконуватиме зобов’язання перед своїми клієнтами у відповідності до умов договорів страхування».

 З урахуванням міжнародної практики договорами страхування виключені будь-які збитки, що є прямим або опосередкованим наслідком військових ризиків (включаючи введення військового стану). Події без ознак військових ризиків розглядаються відповідно до умов діючих договорів страхування.

Наразі компанія не планує будь-яких змін у своїй діяльності та не бачить підстав для введення додаткових обмежень за договорами страхування у регіонах дії військового стану.

Швидкий пошук
Кумедне відео