СГ "ТАС" виплатила 850 тисяч гривень за пошкоджену вантажівку

Аварія із застрахованим Страховою групою «ТАС» вантажним автомобілем Volvo FH, що належить угорській транспортній компанії, сталася на Чернігівщині. // 01.11.2018

На слизькій дорозі водій вантажівки не впорався з керуванням та допустив з’їзд великої машини в кювет. В результаті дорожньо-транспортної пригоди було серйозно пошкоджено лівий бік та передня частина водійської кабіни автомобіля.

За результатами проведеної експертизи, загальний збиток власника вантажівки внаслідок аварії склав 850 000 грн. Втім, платити за ремонт пошкодженого автомобіля з власної кишені йому не довелось – завдяки договору «Повне КАСКО» від СГ «ТАС».

Страховик, вивчивши обставини інциденту, визнав його страховим випадком та прийняв рішення про виплату належного за укладеним договором страхування наземного транспорту страхового відшкодування в розмірі заподіяних автовласникові збитків.

Нагадаємо, за останніми даними, Страхова група «ТАС» продовжує активно зміцнювати свої позиції серед лідерів ринку автострахування України. Так, за результатами дев’яти місяців компанія очолила рейтинг страховиків, що працюють на ринку обов’язкової «автоцивілки», та продовжує стрімко нарощувати свою частку на ринку КАСКО.

 

Швидкий пошук
Кумедне відео