Як буде відбуватися покупка валюти в інтернет-банкінгу з 7 лютого 2019 роки? - 28.01.2019

Яких умов необхідно дотримуватися? Чи буде курс обміну відрізнятися від такого в касах? - опитував банкірів Prostobank.ua // 28.01.2019

Сергій Гнєздилов, начальник департаменту по роботі на міжнародних ринках і грошового обігу РАДАБАНК

З 7 лютого 2019 року в банках України можливо буде проводити обмін валют «онлайн». Для цього банки зараз працюють в напрямку розробки програмного забезпечення.

Для того щоб зробити обмін валют, у клієнта повинні бути відкриті поточні рахунки в гривні і валютах. Обмеження на сумарну покупку/продаж в день будуть в еквіваленті 150 000 грн.

Відмінності курсів «онлайн» обміну і курсів в касах звичайно ж будуть, так як і зараз курси валют в касах відрізняються в різних містах (регіонах) України, але ці відмінності будуть в сторону, вигіднішу клієнту.

Олег Курінний, директор казначейства Банку Кредит Дніпро

Онлайн-обмін валют через інтернет-банк (мобільний банк) дасть можливість клієнту списати певну суму, в межах еквівалента 150 тис. грн. на добу, зі свого рахунку в одній валюті та зарахувати відповідну суму на рахунок в іншій валюті по актуальним банківським курсам. Зручність даного сервісу в його цілодобовій доступності в режимі 24/7/365 і можливості подальшого віддаленого управління коштами: наприклад, поповнити свій депозит, здійснити платіж або 2Р2-переказ.

Курси обміну банк встановлює самостійно, вони можуть бути однаковими або відрізнятися в залежності від каналів обміну валют - готівкою в касі або дистанційно.

Михайло Орлов, директор департаменту міжбанківського бізнесу RwS bank

Онлайн-обмін валют можна буде здійснювати за допомогою платіжної картки через інтернет-банкінг або мобільний додаток. Валютні операції без відвідування банківської каси можна буде здійснювати в межах ліміту - еквівалент 150 тисяч гривень в день. Ідентифікацію клієнти проходять при отриманні картки, відповідно повторно проходити її немає необхідності. Валюта зараховується на рахунок клієнта за встановленим курсом.

Швидкий пошук
Кумедне відео