Що собою являє технологія біометричної оплати покупок FacePay24 - 09.10.2019

Дізнавався у банкірів Prostobank.ua // 09.10.2019

Дарина Прилуцька, керівник напрямку карткових продуктів Банку Кредит Дніпро

Технологія біометричної оплати FacePay дозволяє проводити розрахунки не тільки без платіжної картки, а й без смартфона і будь-якого іншого гаджета, що підтримує NFC-технологію.

Для використання FacePay клієнт в своєму мобільному банківському додатку попередньо повинен зробити кілька Селфі і «прив'язати» їх до своєї платіжної картки; при оплаті покупки в магазині він буде ідентифікований за допомогою спеціального обладнання в касовій зоні, оснащеного системою автоматичного розпізнавання осіб.

Біометрична технологія успішно використовується в Європі, наприклад, при проходженні паспортного контролю в аеропортах, що свідчить про її високу надійність і безпеку.

В Україні технологію FacePay в даний час точково тестує МПС Visa. Результати тестування дозволять оцінити рівень клієнтського інтересу до даного способу оплат і доцільність його більш широкого впровадження.

Тетяна Дегтярьова, начальник управління карткового бізнесу РАДАБАНК

FacePay являе собою біометричну технологію можливості он-лан і оф-лайн оплати за допомогою розпізнавання особи Клієнта та укладає в собі не інноваційну розробку, а використання технології Amazon Rekognition. Технологія полягає в наступному: Клієнт включає функцію в мобільному додатку Банку, робить 3 свої фотографії, які зберігаються не в системах Банку, а на серверах Amazon. І в подальшому, збіг осіб встановлюється на підставі їх візуальної геометрії, в тому числі на залежностях між очима, носом, бровами, ротом і іншими характеристиками особи.

До слова кажучи, технологія розпізнавання обличчя не нова, вона існує кілька десятків років, але завдяки масовій діджіталізаціі, тільки зараз почала активно тестуватися і впроваджуватися. І не тільки при оплаті товарів і послуг, а й в інших сферах життя: в охороні здоров'я та освіті, в криміналістиці і маркетингу, в готельному бізнесі та авіаперевезеннях, в соціальних мережах і месенджерах.

Швидкий пошук


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН