Чи треба брати до уваги наявність прибутку або збитку при виборі банку?

Наскільки важливий показник фінансового результату банку для його клієнтів. На який із показників слід орієнтуватися клієнтам при виборі банку? - розпитував банкіра Prostobank.ua // 09.01.2019

Андрій Білоус, заступник директора з фінансів Банку Кредит Дніпро

Для розуміння надійності банку слід звертати увагу на його ринкову репутацію, попередній досвід подолання кризових випробувань, оцінку з боку авторитетних рейтингових агентств і фінансових експертів, динаміку обсягів нового бізнесу і операційного фінансового результату, системність підтримки і своєчасну капіталізацію акціонерами.

Ситуативне погіршення фінансових показників банку може бути пов'язано з необхідністю формування значних резервів під старі проблемні кредити за результатами стрес-тестування НБУ, проведеного за оновленою методикою, що включає в себе негативний макроекономічний сценарій і його вплив на можливості проблемних позичальників обслуговувати свої кредити в банках. Це нормальний робочий процес, спрямований на стабільну безперебійну роботу банківської системи, відповідно до найкращих європейських і світових практик.

Швидкий пошук
Кумедне відео