ТАСКОМБАНК профінансував будівництво нового заводу з виробництва пластівців

ТАСКОМБАНК продовжує активно фінансувати реальний сектор економіки й одним із пріоритетних напрямків для нього залишається кредитування агропродовольчого сектора.

На днях в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області відбулось офіційне відкриття заводу з виробництва пластівців ТМ «Добродія». Виробничий комплекс входить до складу компанії Agricom Group, яка є клієнтом ТАСКОМБАНКУ з 2016 року. За успішну реалізацію проекту фінансування будівництва підприємства компанія Agricom Group висловила подяку Банку.

«Ще в 2014 році було прийнято рішення стати не просто аграрною компанією, а розпочати виробництво продукції з високою доданою вартістю, щоб бути ближчими до українського споживача й пропонувати здорові, корисні продукти, вирощені на нашій землі. Нині ми знову обмірковуємо нові амбітні плани», — підкреслив виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

У компанії також розказали, що для реалізації проекту від ідеї до завершення будівництва знадобилося більше трьох років. Вартість проекту склала $10,5 млн, з яких 40% інвестицій — власні кошти, 60% — залучені кредити.

«Ми готові підтримати ініціативи з розвитку українського бізнесу, направлені на створення якісного вітчизняного продукту, розвиток економіки, а також створення робочих місць. Так, запланована кількість робочих місць на даному підприємстві складає близько 100 осіб. У нас є всі необхідні ресурси й професійна команда для успішної реалізації подібних проектів», — підкреслила Рината Березнікова, Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Швидкий пошук
Кумедне відео