Головного економіста Альфа-Банку повторно визнано найкращим макроекономічним прогнозистом по Україні

Головний економіст Альфа-Банку Україна Олексій Блінов посів перше місце в рейтингу макроекономічних прогнозів по Україні, складеному Focus Economics у 2019 році.

Це вже вдруге, коли представник Альфа-Банку Україна отримує визнання найвищої точності прогнозів щодо української економіки за цим рейтингом.

Focus Economics – авторитетна організація, що складає консенсус-прогнози за 130 країнами світу. У консенсус-прогнозі щодо України беруть участь 33 організації (банки, інвестиційні компанії, аналітичні центри), у тому числі й Альфа-Банк Україна. Під час складання рейтингу прогнозистів враховували відхилення прогнозів багатьох макроекономічних показників (ВВП, інфляція, облікова ставка НБУ, бюджетний дефіцит, обмінний курс тощо) від їхніх фактичних значень за підсумками 2018 року. Прогнози Альфа-Банку Україна було визнано найточнішими.

Коментуючи результати рейтингу, Олексій Блінов зауважив: «Я вдячний колегам з Альфа-Банку Україна за високопрофесійне середовище, що задає високий рівень стандартів і для аналітичної діяльності у банку. Повторно наголошу: аналітична першість, зафіксована Focus Economics, не є перемогою окремого підрозділу. Вона відображує неперевершену компетенцію всього бізнесу Альфа-Банку Україна».

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Кредитвест Банк

Депозит для фізичних осіб. 100% іноземний банк

Cума від 100 000 UAH, 3 000 USD/EUR

Термін від 1 місяця

Київ та область

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com