Головного економіста Альфа-Банку повторно визнано найкращим макроекономічним прогнозистом по Україні - 15.05.2019

Головний економіст Альфа-Банку Україна Олексій Блінов посів перше місце в рейтингу макроекономічних прогнозів по Україні, складеному Focus Economics у 2019 році. // 15.05.2019

Це вже вдруге, коли представник Альфа-Банку Україна отримує визнання найвищої точності прогнозів щодо української економіки за цим рейтингом.

Focus Economics – авторитетна організація, що складає консенсус-прогнози за 130 країнами світу. У консенсус-прогнозі щодо України беруть участь 33 організації (банки, інвестиційні компанії, аналітичні центри), у тому числі й Альфа-Банк Україна. Під час складання рейтингу прогнозистів враховували відхилення прогнозів багатьох макроекономічних показників (ВВП, інфляція, облікова ставка НБУ, бюджетний дефіцит, обмінний курс тощо) від їхніх фактичних значень за підсумками 2018 року. Прогнози Альфа-Банку Україна було визнано найточнішими.

Коментуючи результати рейтингу, Олексій Блінов зауважив: «Я вдячний колегам з Альфа-Банку Україна за високопрофесійне середовище, що задає високий рівень стандартів і для аналітичної діяльності у банку. Повторно наголошу: аналітична першість, зафіксована Focus Economics, не є перемогою окремого підрозділу. Вона відображує неперевершену компетенцію всього бізнесу Альфа-Банку Україна».

Швидкий пошук


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма