Благодійний фонд "Таблеточки" і банк VTB (Україна) об'єднують зусилля в боротьбі з раком крові у дітей

Міжнародний благодійний фонд "Таблеточки" і банк VTB (Україна) підписали договір про довгострокове партнерство, метою якого є підвищення ефективності діяльності Фонду в організації лікування дітей з онкологічними захворюваннями крові.

«VTB– міжнародний банк, який працює в багатьох країнах. І ми бачимо, що в кожній з цих країн успіх діяльності безпосередньо залежить від рівня добробуту суспільства, в якому ми працюємо, і людей, яких ми обслуговуємо. При цьому ми вважаємо, що наші зобов'язання перед суспільством не вичерпуються податками, робочими місцями та кредитуванням економіки, – ми хочемо робити внесок у вирішення тих соціальних проблем, з якими сьогодні стикається українське суспільство, підкреслив Костянтин Вайсман, голова правління банку VTB (Україна). – Упевнений, наше довгострокове співробітництво з таким надійним і відповідальним партнером, як Фонд «Таблеточки», дозволить Фонду повністю сфокусуватися на своїй важливій місії – організації збору коштів для лікування дітей з раком крові, допоможе досягти європейських показників у лікуванні цього важкого захворювання».

«За три роки нашої роботи ми переконалися у важливості комплексного і системного підходу до вирішення такої складної медичної та соціальної проблеми, як онкологічні захворювання крові у дітей. Необхідно не тільки об'єднати зусилля небайдужих: людей, благодійних організацій, медичних установ, бізнесу та ЗМІ, важливо постійно розвивати і посилювати зону впливу фандрайзерів, психологів, PR-фахівців, які могли б безпосередньо виховувати і прищеплювати культуру соціальної відповідальності в суспільстві, коментує Ольга Кудиненко, засновник благодійного фонду «Таблеточки». – Я рада, що банк VTB ухвалив рішення стати партнером з розвитку благодійного фонду «Таблеточки». Завдяки нашій співпраці ще більше важко хворих дітей в Україні отримають своєчасну і необхідну допомогу».

Для довідки

В Україні щорічно у 700 дітей діагностують рак крові – найпоширеніший вид раку у дітей до 18 років. Україна займає 5-е місце в Європі за показниками смертності від дитячого раку. У розвинених країнах дитячий рак крові виліковується більш ніж у 90% випадків, в Україні – лише в 50%.

Швидкий пошук
Кумедне відео