Альфа-Банк Україна запускає #Школу_на_мільйон 08.11.2019

Альфа-Банк Україна запускає освітній проєкт для студентів вищих навчальних закладів – #Школа_на_мільйон. // 08.11.2019

Мета проєкту – спонукати студентів профільних вишів від початку навчання отримувати практичні навички роботи, максимально залучаючи їх до реальних бізнес-проєктів.

11 листопада у Львові відкриє свої двері перша #Школа_на_мільйон від Альфа-Банку Україна. Проєкт триватиме з 11 по 20 листопада та охопить сім міст України. Студенти з Хмельницька, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернігова та Черкас сформують групи  #Школи_на_мільйон та протягом п’яти днів відвідуватимуть у своєму місті заняття з фінансів, продажів, комунікацій від найкращих фахівців Альфа-Банку. Навчання в цих містах відбуватиметься на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Інституту економіки та фінансів Львівського торгівельно-економічного університету, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Хмельницького національного університету, Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Каразінської бізнес-школи.

До участі в проєкті Альфа-Банк запросив студентів 1-3 курсів з семи міст. Після заповнення онлайн-заявки та успішного телефонного інтерв’ю кандидати отримували офіційне запрошення приєднатись до групи #Школи_на_мільйон у своєму місті. В результаті такого відбору 140 студентів з фактично 450 заявників вступили до #Школи_на_мільйон. Завершиться навчання вирішенням практичного кейсу з життя банку, а найкращі рішення будуть відзначені пам’ятними подарунками. Найактивніші та найкмітливіші студенти проєкту отримають від Альфа-Банку річну стипендію та автоматично потраплять до кадрового резерву компанії з перспективою подальшого працевлаштування.

«Сьогодні наш світ змінюється із шаленою швидкістю. Щоб бути в ньому успішним, потрібно рухатись у його ритмі та на його швидкостях. #Школа_на_мільйон – це орієнтир для нового покоління фахівців у цьому шаленому русі: він допоможе їм влитись у нього максимально успішно та безболісно. Власне, це перший крок для сьогоднішніх студентів до мільйона проєктів та ідей, а отже і до мільйона можливостей», — коментує Олена Мискова, Директор з управління персоналом Альфа-Банку Україна.

#Школа_на_мільйон у листопаді – це перший набір проєкту, який Альфа-Банк планує проводити на регулярній основі, двічі на рік. Новий набір заплановано на весну 2020 року.

 

Швидкий пошук


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Банк АЛЬЯНС

Дохід до 60% річних самостійно торгуючи валютою на FOREX© 2015–2019

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com