Альфа-Банк Україна запускає #Школу_на_мільйон

Альфа-Банк Україна запускає освітній проєкт для студентів вищих навчальних закладів – #Школа_на_мільйон.

Мета проєкту – спонукати студентів профільних вишів від початку навчання отримувати практичні навички роботи, максимально залучаючи їх до реальних бізнес-проєктів.

11 листопада у Львові відкриє свої двері перша #Школа_на_мільйон від Альфа-Банку Україна. Проєкт триватиме з 11 по 20 листопада та охопить сім міст України. Студенти з Хмельницька, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернігова та Черкас сформують групи  #Школи_на_мільйон та протягом п’яти днів відвідуватимуть у своєму місті заняття з фінансів, продажів, комунікацій від найкращих фахівців Альфа-Банку. Навчання в цих містах відбуватиметься на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Інституту економіки та фінансів Львівського торгівельно-економічного університету, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Хмельницького національного університету, Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Каразінської бізнес-школи.

До участі в проєкті Альфа-Банк запросив студентів 1-3 курсів з семи міст. Після заповнення онлайн-заявки та успішного телефонного інтерв’ю кандидати отримували офіційне запрошення приєднатись до групи #Школи_на_мільйон у своєму місті. В результаті такого відбору 140 студентів з фактично 450 заявників вступили до #Школи_на_мільйон. Завершиться навчання вирішенням практичного кейсу з життя банку, а найкращі рішення будуть відзначені пам’ятними подарунками. Найактивніші та найкмітливіші студенти проєкту отримають від Альфа-Банку річну стипендію та автоматично потраплять до кадрового резерву компанії з перспективою подальшого працевлаштування.

«Сьогодні наш світ змінюється із шаленою швидкістю. Щоб бути в ньому успішним, потрібно рухатись у його ритмі та на його швидкостях. #Школа_на_мільйон – це орієнтир для нового покоління фахівців у цьому шаленому русі: він допоможе їм влитись у нього максимально успішно та безболісно. Власне, це перший крок для сьогоднішніх студентів до мільйона проєктів та ідей, а отже і до мільйона можливостей», — коментує Олена Мискова, Директор з управління персоналом Альфа-Банку Україна.

#Школа_на_мільйон у листопаді – це перший набір проєкту, який Альфа-Банк планує проводити на регулярній основі, двічі на рік. Новий набір заплановано на весну 2020 року.

 

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com